Pokój dzienny

Meblujemy funkcjonalny gościniec

Nasze mieszkanie to głównie miejsce naszego wypoczynku. Uwielbiamy po męczącym dniu w pracy wracać do ukochanego mieszkanka, w którym oczekuje na nas grono najbliższych osób. Odnajdujemy w naszym mieszkaniu spokój i ciepło domowego ogniska, przy którym tak przyjemnie można się wygrzać po pracowitym dniu. Nasz dom to twierdza, gdzie możemy wypocząć i zebrać siły na kolejne wyzwania, które stawia przed nami rzeczywistość.
Urządzanie salonu

Nudny salon? Mamy na to pomysł!

Salon, czyli pokój dzienny powinien być miejscem, w którym każdy mieszkaniec domu bądź mieszkania będzie czuł się faktycznie nadzwyczaj dobrze. W tym celu zdecydowanie trzeba zatroszczyć się o jego odpowiednie urządzenie. Salon musi być możliwie jak najbardziej funkcjonalny, dodatkowo niezbędne jest wygospodarowanie miejsca na zwyczajne rozrywki, oglądanie filmów, czytanie książek czy wizyty przyjaciół.
Antyczne meble
Admin: astique
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/astique/2170785009/sizes/o/

Meblujemy funkcjonalny gościniec

Nasz dom to głównie miejsce naszego relaksu. Uwielbiamy po męczącym dniu w pracy wracać do ukochanego mieszkanka, gdzie czeka na nas rodzina. Znajdujemy w naszych czterech kątach spokój oraz ciepełko domowego ogniska, przy którym tak miło można się wygrzać po męczącym dniu. Nasz dom to twierdza, gdzie możemy się zrelaksować i zebrać siły na kolejne zadania, które rzuca nam pod nogi codzienność.
lampka w salonie
Admin: teakwood
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dobieramy odpowiednie oświetlenie do naszego domu

Aranżacja wnętrza mieszkania to niełatwe zadanie, do którego powinniśmy się dostatecznie przygotować. Jeśli zostawimy sobie całe zakupy na ostatnią chwilę, bez wątpienia kupimy mnogość niepasujących do obranej stylizacji mebli. Dlatego na jakiś czas przed zaplanowanym remontem, warto przeznaczyć odrobinę czasu na przeglądnięcie związanych z interesującym nas trendem broszur reklamowych.
Fototapety z miastem, przykłady grafik na fototapetę
Admin: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak udekorować pokój w domu

Salon, a więc pokój dzienny powinien być miejscem, w jakim każdy mieszkaniec domu bądź mieszkania będzie czuł się naprawdę nadzwyczaj dobrze. W tym celu koniecznie należy zatroszczyć się o jego stosowne urządzenie. Salon musi być możliwie jak najbardziej przestronny, co więcej wskazane jest wyznaczenie miejsca na zwyczajne rozrywki, oglądanie telewizji, czytanie książek czy spotkania z przyjaciółmi.
drewniana podłoga w salonie
Admin: Graham Hill
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakład stolarski specjalizujący się w wyrobie podłóg

Przy urządzaniu domu należy dokładnie przemyśleć, jakiego sortu podłoże zastosować. W minionych czasach niezwykłą popularnością cieszyło się linoleum, dziś jest postrzegane jako symbol zgrzebności Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Kolejnym wyjściem są kafelki. Warto w tym punkcie powiedzieć, że taka podłoga jest właściwa tylko do niektórych pokojów w mieszkaniu – np. do toalety.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.