Pokój dzienny

Meblujemy funkcjonalny gościniec

Nasze mieszkanie to przede wszystkim miejsce naszego odpoczynku. Lubimy po męczącym dniu w pracy wracać do ukochanego mieszkanka, gdzie czeka na nas rodzina. Odnajdujemy w naszych czterech kątach spokój i ciepło domowego ogniska, przy którym tak przyjemnie można się wygrzać po męczącym dniu. Nasze mieszkanie to miejsce, gdzie jesteśmy w stanie wypocząć i zebrać siły na kolejne wyzwania, które rzuca nam pod nogi rzeczywistość.
Urządzanie salonu

Nudny salon? Mamy na to pomysł!

Salon, a więc pokój dzienny powinien być miejscem, w jakim każdy mieszkaniec domu albo mieszkania będzie czuł się rzeczywiście dosyć dobrze. W tym celu zdecydowanie należy zatroszczyć się o jego praktyczne urządzenie. Salon musi być możliwie jak najbardziej funkcjonalny, co więcej niezbędne jest wyznaczenie miejsca na zwyczajne rozrywki, oglądanie filmów, czytanie książek lub spotkania z przyjaciółmi.
Fototapety z miastem, przykłady grafik na fototapetę
Admin: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Jak udekorować pokój w domu

Salon, a więc pokój dzienny powinien być miejscem, w którym każdy mieszkaniec domu albo mieszkania będzie czuł się faktycznie bardzo dobrze. W tym celu koniecznie należy zatroszczyć się o jego atrakcyjne urządzenie. Salon musi być możliwie jak najbardziej funkcjonalny, co więcej wskazane jest wygospodarowanie miejsca na codzienne rozrywki, oglądanie filmów, czytanie książek czy wizyty przyjaciół.
Antyczne meble
Admin: astique
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/astique/2170785009/sizes/o/

Meblujemy funkcjonalny gościniec

Nasz dom to głównie miejsce naszego relaksu. Uwielbiamy po męczącym dniu w pracy wracać do ukochanego mieszkanka, gdzie czeka na nas rodzina. Znajdujemy w naszych czterech kątach spokój oraz ciepełko domowego ogniska, przy którym tak miło można się wygrzać po męczącym dniu. Nasz dom to twierdza, gdzie możemy się zrelaksować i zebrać siły na kolejne zadania, które rzuca nam pod nogi codzienność.
lampka w salonie
Admin: teakwood
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dobieramy odpowiednie oświetlenie do naszego domu

Aranżacja wnętrza mieszkania to niełatwe zadanie, do którego powinniśmy się dostatecznie przygotować. Jeśli zostawimy sobie całe zakupy na ostatnią chwilę, bez wątpienia kupimy mnogość niepasujących do obranej stylizacji mebli. Dlatego na jakiś czas przed zaplanowanym remontem, warto przeznaczyć odrobinę czasu na przeglądnięcie związanych z interesującym nas trendem broszur reklamowych.
drewniana podłoga w salonie
Admin: Graham Hill
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakład stolarski specjalizujący się w wyrobie podłóg

Przy urządzaniu domu należy dokładnie przemyśleć, jakiego sortu podłoże zastosować. W minionych czasach niezwykłą popularnością cieszyło się linoleum, dziś jest postrzegane jako symbol zgrzebności Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Kolejnym wyjściem są kafelki. Warto w tym punkcie powiedzieć, że taka podłoga jest właściwa tylko do niektórych pokojów w mieszkaniu – np. do toalety.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.