Diody
świece
Admin: LAURASTAR
Zaczerpnięte z: LAURASTAR

Aromatyczne zapachy w domu

Czasy, w których aranżacja w całości decydowała o charakterze wnętrza minęły bezpowrotnie. Dzisiaj równie dużą wagę przywiązuje się do aromatu, który roztacza się w pomieszczeniu. Kwestia ta spędza sen z powiek przede wszystkim wielbicielom czworonogów oraz nałogowym palaczom.

Kupujemy oświetlenie LED

Moda na energooszczędne świetlówki trwa. Możemy zmniejszyć ciągle swoje rachunki za energię i chcemy nowatorskich możliwości. LED to jeszcze nowa droga do oszczędności, a zyskała błyskawicznie popularność. Kilka lat temu zmienialiśmy zwykłe żarówki na oszczędne, a już pojawiło się nowoczesne, lepsze rozwiązanie. Dzisiaj telewizory są już w tej technologii. Faktycznie LED oznacza wyjątkowy?
Światła LED
Admin: Yasna Communications
Zaczerpnięte z: Yasna Communications

Nowości ledowe w reklamie

Światło i źródło światła led nazywa się zjawiskiem elektroluminescencji, czyli zdolności emitowania światła kiedy płynie przez nie prąd. Jego powstanie zawdzięcza się przyłożeniu specjalnej diody oraz napięcia i przepływu przez nie prądu elektrycznego.Ta nowoczesna technologia nie będzie się bez zastosowania nowoczesnej elektroniki.
telebim reklama
Zaczerpnięte z: www.medas-media.com.pl

Telebimy nowoczesnym rodzajem reklamy.

Współcześnie forma takiej reklamy staje się coraz bardziej znana i zyskowna. Telebimy led są nowoczesnym i bardzo skutecznym rodzajem reklamy. Reklama na telebimie jest niepowtarzalną formą reklamy znacznie doskonalszą niż przeciętne, uliczne billboardy.
Admin: LARS

LED - na co pozwala ta technologia

Urok wnętrz mieszkania czy domu lub ogród można cudownie podkreślić dobrze umieszczając różnego typu oświetlenie. Aktualnie wybór jest tak wielki, technika oświetlenia do tego stopnia rozbudowana, iż możemy uzyskać efekt przyprawiający o gęsią skórkę. Od jakiegoś czasu raczej odchodzi się od umieszczania w pokojach jednego, górnego źródła światła. Naturalnie każdego typu żyrandole nadal można znaleźć w ofercie i nawet za wiele lat z niej nie znikną, lecz na popularności zyskało oświetlenie z wielu źródeł. Rozmieszcza się halogeny, diody LED, lampy stojące. Mamy wielką dowolność i można zrobić właściwie wszystko.
lampy
Admin: TECHNOLUX
Zaczerpnięte z: TECHNOLUX

Świetne oświetlenie w domu

Ciągle zmieniają się trendy w branży oświetleniowej. Najpierw na czasie były wielkie wiszące lampy sufitowe, idealnie by były jak najbardziej efektowne, z kilkoma kloszami, złocone i z różnymi dodatkami. W każdym mieszkaniu miał być efektowny żyrandol.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.