Projekt
garderoba
Admin: Kuchinox
Zaczerpnięte z: Kuchinox

Garderoba to najodpowiedniejszej pomieszczenie do przechowywania ubrań

Garderoba - zasadniczo z uwagi na dosyć niewielki metraż statystycznego polskiego mieszkania wyłącznie nieliczni ludzie mogą pozwolić sobie na takie pomieszczenie. Chociaż jeśli w rachubę wchodzą typowo jednorodzinne domy, jest dużo korzystniej. Jednakże wiadoma sytuacja, że absolutna większość Polaków to takie osoby, które najzwyczajniej w świecie zamieszkują bloki. No cóż, aby być trochę bardziej uniwersalnym, napiszmy w tym tekście o tych garderobach, które niejako są skromnych rozmiarów. Bo jeżeli nawet mamy garderobę, najczęściej duża nie jest. Takie są typowe polskie metraże, choć to chyba oczywiste, że bardzo często jest jakoś inaczej. No dobrze: w jaki sposób zatem zabierać się za swoją garderobę?
kostka brukowa
Admin: AWBUD Wyroby Betonowe
Zaczerpnięte z: http://www.awbud.pl

Piękno artystycznie ułożonej kostki granitowej

Nareszcie nastąpiła ta chwila! Poświęciliśmy mnóstwo czasu i pieniędzy, ale nareszcie jest! Wybudowaliśmy nasz dom. Satysfakcja jest gigantyczna. Jednak Spróbujmy nie zapomnieć w tej ekstazie o obejściu! Należy przeznaczyć nieco uwagi także na ładne rozplanowanie podwórka.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Admin: Dekoral.pl
Zaczerpnięte z: Dekoral.pl

Kupujemy odkurzacze centralne

O porządkach dobrze jest pomyśleć już podczas projektowania domu. Na rynek w Polsce weszły w ostatnim czasie urządzenia, które podbiły serca amerykańskich gospodyń domowych. Mowa o odkurzaczach centralnych. To ogromnie funkcjonalne i pomocne urządzenia, ich największą zaletą jest oszczędność miejsca. Jednostkę centralną takiego odkurzacza można zamontować przykładowo w piwnicy, z kolei w pokojach tworzy się specjalne gniazda, gdzie schowany jest wąż tego urządzenia. Wszystkie nieczystości wędrują do jednostki centralnej, którą należy co jakiś czas opróżniać. Pozwala to na jednoczesne sprzątanie właściwie w całym domu.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Admin: art.widi.pl
Zaczerpnięte z: http://art.widi.pl

Najmodniejsze wnętrza z fototapetą


Nieśmiertelne fototapety i tapety są doskonałym przykładem na to, jak diametralnie zmieniają się trendy i gusta. Nie tak dawno, bo w latach 90. była ona kojarzona z kiczem i brakiem dobrego gustu. Dzięki grafikom wielkoformatowym, nowej technologii oraz nowoczesnym materiałom aranżacja wnętrza zyskuje indywidualny styl i całkiem nowy look. Materiały podkładowe wykorzystywane do produkcji trzeba wybrać indywidualnie, w zależności od rodzaju wnętrza, które ma zostać w ten sposób udekorowane.

Metal Wybór schodów nie musi być trudny

Metal jest w dzisiejszych czasach na topie materiałem, który między innymi służy nam do wykończeń we wnętrzach. Od rzeczy na prawdę niewielkich do tych bardzo widocznych sprawuje się pięknie dając możliwość niebanalnych łączeń dekoracji. Na pewno wszystko może być ozdobą, nawet to co spełnia zadanie wyposażenia. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej projektom schodów ze stali, które nie tylko czarują wyglądem, ale też imponują swoją mocną i wytrzymałą konstrukcją.
Admin: Southernpixel

Aranżowanie domu na jesień

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku. Liście drzew mają wtedy złocisto brązowe, ciepłe barwy. Od lat to właśnie kolory tej pory roku inspirowały niezliczone rzesze artystów. Dziś stanowią one inspirację dla osób zajmujących się dekorowaniem wnętrz. Ciepłe barwy dają spokój duszy, są uspokajające i pomagają się odprężyć.
Regał kolonialny
Zaczerpnięte z: http://royaldecor.pl/

Akta do pudełka!

Aranżowanie domu to wielkie wyzwanie. Wszystko zaczyna się od zrobienia szczegółowego planu, który potem będziemy wcielać w życie w drobnych punktach . Taki odgórnie założony zarys umożliwi nam systematyczne nabywanie potrzebnych elementów i uchroni nas przed aranżacyjnym chaosem. Dzięki niemu możemy też polować na atrakcyjne oferty cenowe w marketach.
Admin: Sanitec KOŁO

Jak szybko zaaranżować łazienkę

Kiedy planujemy remont łazienki stajemy przed mnóstwem decyzji. Najczęściej, gdy chodzi o mieszkania w bloku mamy raczej mały wpływ na to, w którym miejscu w łazience będzie kabina prysznicowa czy wanna, umywalka i toaleta, ale niewielkie przesunięcia są możliwe. Kiedy już wszelkie rury i odpływy będą w odpowiednich miejscach, przyjdzie czas na wybór płytek.
łazienka
Admin: Lazienkaplus.pl
Zaczerpnięte z: Lazienkaplus.pl

Skomponuj łazienkę marzeń, poczuj odrobiny luksusu

Każdy człowiek od czasu do czasu ma chętkę na troszkę zbytku. Zaspokajamy ją na w rozmaity sposób. A to dzięki czekoladkom, a to jedwabnemu szalowi, albo modnej bluzce. Rzecz jasna przemysł perfumeryjny ma tutaj palmę pierwszeństwa.
szklane wyposażenie
Admin: [ HarlowHeslop.com ]
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wyposażenie do domów i mieszkań stuprocentowo zgodne z obowiązującymi aktualnie trendami

Spotykany na rynku od jakiegoś czasu trend to szklane wykończenia domów i mieszkań. Chodzi tu przede wszystkim o różnego rodzaju akcesoria oraz balustrady szklane, jakie bezsprzecznie robią furorę. Nie od dzisiaj wiadome jest to, że szkło oddaje luksus. Dzięki propozycjom producenta każdy może pozwolić sobie na jego namiastkę w postaci indywidualnie dopracowanych balustrad. Szyte na miarę propozycje naszej firmy trafiają do klientów wręcz z prędkością światła.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.