Styl
Ręcznie malowane filiżzanki
Admin: Annelieke B
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zmień charakter własnego lokum przez niepowtarzalne akcenty

Każdy pragnie się wyróżnić z tłumu. Nie znosimy być porównywani do innych. Dokładamy wszelkich starań, by znajomi widzieli w nas osoby fascynujące i niepowtarzalne. Niektórzy spośród nas są bardzo zdeterminowani aby zapewnić sobie etykietę wielkiego oryginała. Swój odrębny styl podkreślamy nie tylko zachowaniem, ale również właściwym strojem, a także wystrojem naszego mieszkania.
fotografia ślubna

Fotografie ze ślubu - nasza pamiątka

Ślub to istotne wydarzenie dla wielu młodych ludzi i każdy chce zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Utrudnieniem jest duża liczba ofert w internecie. Czasem bardzo trudno wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
meble retro
Admin: Suzette Pauwels
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fotele retro w korzystnych cenach

Dzisiaj, w dobie minimalizmu i równocześnie – paradoksalnie – przesytu oraz dobrobytu, stykamy się z dużą ilością mebli także niszowych. Szczególnie pasjonaci takiego wyposażenia do domu wiedzą, gdzie wyszukać można dziś fotele vintage w niskich cenach. Dobre propozycje popularnych marek nie dorównują pełnym oryginalności projektom. Świadomość tego, że nikt oprócz nas nie ma podobnego fotela w swym salonie, napawa dumą. Ciekawy styl to ciekawy trend!
meblościanka
Admin: noricum
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Umeblowanie salonu

Salon, zwany również pokojem dziennym, to centrum w domu czy mieszkaniu. Najczęściej domownicy przebywają tam najdłużej w ciągu dnia. W pokoju dziennym znajdują się różnorodne części wystroju. Niezwykle często aktualnie w salonie stawia się telewizor, coraz częściej o dużych rozmiarach i z płaskim kineskopem. Ponadto także często w salonie można znaleźć sprzęt do odtwarzania muzyki lub na przykład pianino.

Salon - jakie meble wybrać?

Salon, nazywany także pokojem dziennym, stanowi punkt centralny w domu czy mieszkaniu. Zazwyczaj mieszkańcy spędzają tam najwięcej czasu w ciągu dnia. W pokoju dziennym znajdują się zróżnicowane części wystroju. Niezwykle często na dzień dzisiejszy w pokoju dziennym umieszcza się telewizor, coraz częściej o dużych rozmiarach i z płaskim ekranem. Ponadto także niejednokrotnie w salonie znajduje się urządzenia do odtwarzania muzyki lub instrumenty muzyczne.
rolety meblowe
Zaczerpnięte z: meble.pl

Chcemy wreszcie pięknie mieszkać!

Chcemy spędzać sporą część swojej doby w gustownym salonie, który cechuje się wszelkimi udogodnieniami, dzięki którym generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z własnego życia. Wiadomo - życie nie jest lekkie, zatem czymś wielce istotnym jest rozejrzenie się za opcjami, dzięki to którym wreszcie jakoś osłodzilibyśmy sobie żywot. Nawet jeżeli na ten moment w sumie nie narzekamy na własne życie, później, być może za 2 lata, najzwyczajniej może być trochę mniej sympatycznie...
Admin: Optiflame

Zmieniamy wnętrze przy pomocy lamp

Producenci licznych produktów przyzwyczaili nas do tego, że trendy ulegają zmianie i raz na jakiś czas trzeba wymienić nasze ubrania, buty czy okulary. Dodatkowo postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę większości naszego sprzętu elektronicznego nawet co trzy lata. Na tej samej zasadzie pojawiają się i znikają kolejne trendy w projektowaniu pokoi, choć dynamika cyklu tych zmian nie jest może aż tak znaczna, jak w przypadku ubrań czy butów. A co w takim razie z postępem technicznym? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać równie regularnie jak telewizor? Jak odpowiednio dobrać lampy do domu?
lampa wisząca
Admin: Jazminator
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oświetlenie do mieszkania i domu

Wytwórcy wielu produktów sprawili, że przywykliśmy do tego, że trendy ulegają zmianie i od czasu do czasu pora wymienić nasze ubrania, obuwie czy dodatki. Co więcej postęp w rozwoju techniki powoduje, że jesteśmy zmuszeni do wymiany podstawowego sprzętu elektronicznego coraz częściej. Na tej samej zasadzie pojawiają się i znikają pewne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może równie poważna, jak w przypadku ubrań czy okularów. A jak ma się częstotliwość tych zmian do rozwoju technologii? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać tak samo często jak telewizor? Jak odpowiednio dobrać oświetlenie do domu?

Oświetlenie do mieszkania – wybór na lata?

Producenci licznych przedmiotów sprawili, że przywykliśmy do tego, że moda się zmienia i raz na jakiś czas powinniśmy wymienić naszą odzież, obuwie czy czapki. Poza tym postęp w rozwoju techniki powoduje, że jesteśmy zmuszeni do wymiany większości naszego sprzętu elektronicznego coraz częściej. w podobny sposób pojawiają się i znikają pewne trendy w wykańczaniu pokoi, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak duża, jak w przypadku odzieży czy obuwia. A co w takim razie z postępem technicznym? Czy to oznacza, że posiadane przez nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy zmieniać równie często jak radio? Jak dobrze dobrać lampy do domu?
wnętrze pokoju
Admin: yamakk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Strona internetowa na temat wnętrz zamiast architekta?

Masz zamiar właśnie wyposażyć wyremontowany pokój albo nowe lokum? To doskonale. Ale w jaki sposób to zrobić? Opcje są z reguły dwie. Albo zwyczajnie samemu kupujesz meble, tapety i wszelkie dodatki i aranżujesz tak jak chcesz. Albo zamiast tego możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta. Która opcja jest lepsza? Tak naprawdę niełatwo powiedzieć, bo w Internecie jesteś w stanie znaleźć coraz więcej interesujących rozwiązań. To właśnie te poradniki są w stanie pomoc Ci w samodzielnym urządzeniu pomieszczenia.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.