Styl

Salon - jakie meble wybrać?

Salon, nazywany także pokojem dziennym, stanowi punkt centralny każdego domu czy mieszkania. Zwykle domownicy spędzają tam najwięcej czasu w ciągu dnia. W pokoju dziennym znajdują się różnorodne części wyposażenia. Bardzo często na dzień dzisiejszy w salonie stawia się telewizor, coraz częściej duży i z płaskim kineskopem. Ponadto także niejednokrotnie w takim pomieszczeniu można znaleźć sprzęt do odtwarzania muzyki lub instrumenty muzyczne.
slub
Zaczerpnięte z: flickr.com

Poszukiwania fotografa ślubnego w Łodzi

Oto praktyczny przewodnik, w którym doradzimy dokładnie, jak wyselekcjonować fachowca, który uwieczni kluczowy moment w żywocie każdego człowieka - ceremonię przysięgi wierności aż do grobu dwojga ludzi.
Admin: Dekoria.pl

Ozdoby okienne

Jest dużo czynników, które determinują styl i atmosferę konkretnego pomieszczenia. Większa cześć ludzi zaliczyłaby w tym miejscu głównie umeblowanie i akcesoria, jak również kolor ścian. Tak samo ważne bywa oświetlenie, a także wygląd i dekoracje okien. Ostatni ze wskazanych czynników, podobnie jak wszelkie inne części wyposażenia, podlega trendom.
Aranżacja restauracji
Admin: Haldane Martin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zadbaj o wystrój własnej restauracji!

Co jest najbardziej istotne w zapewne każdej polskiej restauracji? Smakowita kuchnia oraz solidna obsługa kelnerska. Jednakże to nie wszystko. Należy także pamiętać, że czymś ze wszech miar znaczącym jest to, aby prowadzona przez nas restauracja gustownie się prezentowała. Sam nie zwracam większej uwagi na tego typu detale - jednak jestem raczej w mniejszości.
Ręcznie malowane filiżzanki
Admin: Annelieke B
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zmień charakter własnego lokum przez niepowtarzalne akcenty

Wszyscy chcemy się wyróżniać z otoczenia. Nie znosimy być porównywani z innymi. Dokładamy wszelkich starań, by znajomi postrzegali nas jako jednostki wyjątkowe oraz niepowtarzalne. Niektórzy ludzie są wyjątkowo zdeterminowani aby zapewnić sobie miano niesamowitego oryginała. Swój wyjątkowy charakter podkreślamy nie tylko zachowaniem, ale też odpowiednim ubiorem, jak również aranżacją naszego mieszkania.
meble retro
Admin: Suzette Pauwels
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fotele retro w korzystnych cenach

Dzisiaj, w dobie minimalizmu i jednocześnie – paradoksalnie – przesytu oraz dobrobytu, mamy styczność z dużą ilością mebli także niszowych. Przede wszystkim pasjonaci tego rodzaju wyposażenia domowego wiedzą, gdzie znaleźć można obecnie fotele vintage w doskonałych cenach. Ciekawe propozycje rekomendowanych marek nie dorównują pełnym oryginalności projektom. Świadomość tego, że nikt oprócz nas nie ma zbliżonego w stylu modelu fotela w swym salonie, napawa dumą. Oryginalny styl to ciekawy trend!
biurko
Admin: Studio Caramella
Zaczerpnięte z: Studio Caramella

Urządzamy w mieszkaniu stanowisko pracy

Nasze mieszkanie kojarzy nam się z miejscem należytego relaksu po ośmiogodzinnym dniu pracy. To prawidłowe skojarzenie. Większość z nas to właśnie do własnego ukochanego domu pędzi przez całe miasto. To miejsce jest synonimem relaksu. To w domu zbieramy swoje siły witalne i napełniamy baterie na kolejny roboczy dzień. Stąd też próbujemy tak urządzić dom, aby był jak najbardziej wygodny. Ale nie dla wszystkich dom to jedynie oaza spokoju. Są tacy, którzy pracują w swoich domach. Wtedy, mieszkanie jest równocześnie miejscem pracy oraz wypoczynku. I to trzeba brać w tego typu przypadkach pod uwagę, urządzając dom.
wnętrze pokoju
Admin: yamakk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Strona internetowa na temat wnętrz zamiast architekta?

Chcesz właśnie urządzić wyremontowany pokój albo nowe mieszkanie? To idealnie. Jednak w jaki sposób to zrobić? Możliwości są z reguły dwie. Albo zwyczajnie na własną rękę zamawiasz umeblowanie, tapety i wszelkie dodatki i aranżujesz tak jak chcesz. Albo też dzwonisz do zawodowego projektanta. Która opcja jest lepsza? Tak naprawdę niełatwo odpowiedzieć, gdyż w sieci można znaleźć coraz więcej cennych porad. To właśnie takie poradniki są w stanie ułatwić Ci samodzielne urządzanie pomieszczenia.
pokój, wystrój

Belldeco oferuje Ci wszystko do domu

Jakie mamy propozycje na wykończenie wnętrz?

Bez wątpienia powinno się tu przypatrzeć różnym propozycjom, tak żeby zadecydować, jak w końcu mają się prezentować nasze wnętrza. Tylko wówczas będziemy mieli świadomość, że będziemy zadowoleni z końcowego wyniku, jaki uda nam się tu uzyskać, a co się z tym łączy, że będziemy się dobrze czuć w konkretnym miejscu
fotografia ślubna

Fotografie ze ślubu - nasza pamiątka

Wesele to bardzo ważne wydarzenie dla wielu młodych par i każdy chce zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Problemem jest wielka liczba ofert w internecie. Czasem bardzo ciężko wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich setki! Jak dokonać dobrego wyboru?
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.