Schody
ogrodzenie żelazne
Admin: Paul Sableman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kuj żelazo póki gorące - ogrodzenia

Stoisz przed wyborem ogrodzenia do swojego właśnie budowanego domu. Z drewna, betonowe czy kute?

Drewno, choć piękne co jakiś czas potrzebuje odnawiania. Jest podatne na warunki atmosferyczne a także uszkodzenia mechaniczne. Murowane czy betonowe mimo, że wytrzymałe, może sprawić, iż będziemy czuli się oddzieleni od reszty świata. Owszem, są właściciele posesji, którym na takiej intymności zależy, ale my mimo to chcemy obserwować otaczającą nasz okolicę.
Admin: Saint-Gobain Glass Polska

Znakomity pomysł na ciekawe propozycje urozmaiceń do domu

Pragnąc idealnie wyposażyć swój dom lub własne mieszkanie, powinniśmy stawiać na sprawdzone wskazówki profesjonalistów. Polecane na rynku stopnie szklane to inwestycja na długi czas, dlatego należy wybrać już teraz rekomendowanego przez tak wielu producenta. Usługi świadczone są na wysokim poziomie, a dobór materiałów odbywa się indywidualnie. Znakomite propozycje, na jakie pozwolić sobie możesz już teraz i Ty, okażą się strzałem w dziesiątkę.
przykład schodów drewnianych

Kupujemy schody do domu

Budowa domu stanowi nie lada wyzwanie. Jeśli planujemy budowę wielopoziomowego domu, możemy zdecydować się na wybraną aranżację klatki schodowej, czyli po prostu zapłacić za schody, balustrady schodowe czy schody wewnętrzne. Wydatek ten i tak by nas nie ominął, więc nie należy narzekać, ale przygotować się na to, co szykuje nam producent schodów, a nawet niezależni producenci balustrad schodowych.
Schody kręcone
Zaczerpnięte z: www.zlem.pl

Jak schody podkreślają charakter wnętrz

Wykańczając dom stajemy przed faktem trudnego wyboru, który polega na doborze wielu detalów wystroju wnętrz w tym również schodów. Pełnią one nie tylko funkcję użytkową, ale też są elementem kompozycji wnętrza oraz jego elementem dekoracyjnym. Ich postać zależy nie tylko od naszego stylu, ale też od tego jak dużo jest miejsca na nie.
schody
Admin: Rintal Polska
Zaczerpnięte z: Rintal Polska

Piękne schody drewniane

Podczas wyposażenia własnego nowego domu każda osoba musi przeważnie postarać się o wielką liczbę spraw związanych między innymi z wyposażeniem sypialń, kuchni, łazienki lub też z malowaniem specyficznych pomieszczeń. Jeśli świeżo wybudowany budynek posiada piętra należy również zatroszczyć się o doskonałe schody. Jakie mimo to najdokładniej nabywać jak również który producent schodów drewnianych jest najlepszy?
Delikatne punktowe podświetlenie schodów
Admin: Proma Polska

Wybierz odpowiednie schody do stylu swojego mieszkania

Wszyscy chcemy posiadać perfekcyjnie urządzone mieszkanie. W modnych wnętrzach nie tylko przyjemnie się mieszka i odpoczywa. Elegancki dom to również przyczyna do dumy dla jego mieszkańców, zatem robimy co w naszej mocy, aby zapanowała w nim wyjątkowa atmosfera. Najtrudniejsze zadanie czeka na nas na samym początku, gdy aranżujemy nasz dom od podstaw. Odpowiednio wcześniej trzeba wszystko sobie mądrze zaplanować. Następnie należy wypełniać dany plan punkt po punkcie. Jeżeli wszystko sobie dokładnie zawczasu przemyślimy, unikniemy potem aranżacyjnego chaosu.
schody
Zaczerpnięte z: www.morguefile.com

Co powinno się wziąć pod uwagę dokonując wyboru schodów?

Schody są niezbędnym elementem każdego budynku. Mogą być „zwykłe”, proste, mogą także zostać dopasowane tak, by podkreślały charakter i styl wnętrza. Najbardziej istotne jest jednak to, by charakteryzowały się solidnością. Muszą być także niezagrażające bezpieczeństwu mieszkańców. Jest to szczególnie istotne, gdy w domu przebywają dzieci. Powinno się wówczas dodatkowo dopilnować, by ich zdrowie nie było zagrożone.
schody
Admin: Marcin Chady
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Projektant schodów

Budowanie domu związane jest z wieloma decyzjami. Decyzja odnośnie projektu, stylu budynku, metrażu domu, to czy powinien być parterowy czy piętrowy, to zaledwie niektóre z nich. Jeżeli wybierzemy dom piętrowy, dochodzi jeszcze jeden wybór, a mianowicie schody.
Łazienka, szkło białe lakierowane
Admin: Saint-Gobain Glass
Zaczerpnięte z: Saint-Gobain Glass

Szklane elementy wystroju wnętrz

Szkło to elegancja, a także ekstrawagancja. Daje dużo rozwiązań w nowoczesnym domu, niezależnie od przestrzeni. Nie ogranicza i subtelnie wydziela. Balustrady, drzwi, ale również szklane tafle – jak wykorzystać szklane elementy?
schody
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Szklane schody - czyli pomysł na nietuzinkowe wnętrze

Jeżeli jesteśmy fanami nowoczesnego stylu architektonicznego to schody ze szkła są doskonałym dodatkiem do naszego mieszkania. Coraz większa ilość ludzi decyduje się na zamontowanie ich w swoich domach, mieszkaniach a także w stylowo zaprojektowanych pomieszczeniach biurowych i usługowych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.