Zima
Zima w ogrodzie
Admin: liketearsintherain
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
dom   zima
Admin: Braas
Zaczerpnięte z: Braas

Chlorek magnezu a jego właściwości

Chlorek magnezu może wywierać znaczny wpływ na wiele dziedzin naszego życia, dlatego jest tak bardzo pożądany na rynku. Ten związek chemiczny w niezwykły sposób przyswaja H2O, co pozwala na skuteczne i szybkie odśnieżanie nawet większych miejsc. Tradycyjna, stosowana przez wielu sól nie może równać się z nowym rozwiązaniem, które opiera się o technologię chlorku magnezu. Wchłanianie wody na doskonałym poziomie gwarantowane.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Odkrywamy LEDy

Remont u żadnej osoby nie powoduje dobrych emocji, trzeba przemyśleć każdy szczegół, tak by mieszkało się jeszcze wygodniej niż dotychczas. Największe spekulacje powoduje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy szkicowaniu oświetlenia w pokoju warto pomyśleć nad oświetleniem ledowym. Lampa LED to wiązka światła, które jest oparte na diodach elektroluminescyjnych. Są one umieszczone w obudowie umożliwiającej je wprowadzić w obudowie oświetleniowej przeznaczonej dla żarówek.
kwiaty w oknie
Admin: Susanne Nilsson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świeży oddech wiosny w Twoim mieszkaniu. Nim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

Przebiśniegi to kwiaty, które po długich, zaśnieżonych miesiącach pierwsze zakwitają i wzbudzają w nas wyjątkowe emocje. Mimo panującego na dworze mrozu, dzielnie przebijają się przez zalegające resztki białego puchu. Widok rosnących roślin wzbudza nadzieję, że po srogiej i śnieżnej zimie, przyjdzie upragniona i długo oczekiwana wiosna. O ile właściciele domów z ogrodem mogą się cieszyć wiosennymi kwiatami we własnym ogrodzie, tak w ciasnym organizmie miejskim balkon, taras czy loggia jest często jedynym miejscem, gdzie mogą mieć kwiaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.