Xbox
włączona konsola xbox
Admin: mac morrison
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zobacz jakie nowości oferują producenci konsol

Dwie najbardziej innowacyjne konsole do gier zostały stworzone już prawie dekadę temu. Prototypowy Xbox 360 został stworzony osiem lat temu, odpowiednik firmy sony – PlayStation 3 miał swoją premierę niedługo później. Pomimo różnic technologicznych na korzyść PlayStation obie konsole mają wielu oddanych fanów. W tym roku obydwie firmy wypuściły do sprzedaży następną generację konsol – PlayStation 4 i Xbox One.

Konsole i gry na Playstation

W dzisiejszych czasach modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od dawna trwa konflikt o to, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, to jest Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
zestaw do grania
Admin: ビッグアップジャパン
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób polepszyć jakość grania na konsoli?

Każdy gracz wie, że dobry gamepad w dużej mierze zwiększa jakość gier. Jakim sposobem dokonać najlepszego zakupu, kiedy segment tych produktów dostarcza nam aż tak duży wachlarz opcji wyboru? Mamy parę ciekawych opcji:
granie na xbox
Admin: Jennifer Oslund
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gry strategiczne świetnie przygotowane nawet dla najmłodszych

Jakie są powody tego, że nawet dzieci aktualnie z tak wielką ochotą sięgają po gry pc strategiczne? Zachęca ich nie tylko znakomite przygotowanie techniczno-graficzne poszczególnych propozycji, ale głównie duży wybór wśród wyjątkowo różnorodnych propozycji. Tego typu gry na pc cieszą się tak dużym zainteresowaniem nie od dzisiaj. Rekomendacja klientów odbywa się w sposób absolutnie naturalny, co w dodatkowym stopniu motywuje potencjalnych nabywców do sprawdzenia naszych gier.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.