Gracze
włączona konsola xbox
Admin: mac morrison
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zobacz jakie nowości oferują producenci konsol

Dwie najbardziej innowacyjne konsole do gier ujrzały światło dzienne już prawie dekadę temu. Prototypowy Xbox 360 został stworzony osiem lat temu, odpowiednik firmy sony – PlayStation 3 został wyprodukowany niedługo później. Pomimo różnic technologicznych na korzyść produktu marki Sony oba urządzenia zyskały rzesze zagorzałych zwolenników. W tym roku obaj producenci wypuścili do sprzedaży najnowszą generację konsol – PlayStation 4 i Xbox One.
wystawa w sklepie z gta v
Admin: officalfragradio
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn gra na playstation GTA odniosła tak wielki sukces?

Często sytuacja jest taka, że nawet takie osoby, które kompletnie nie interesują się grami komputerowymi - albo konsolowymi, najzwyczajniej wprost przepadają za GTA. No cóż, to nie dziwi. Można zaryzykować twierdzenie, że GTA jest najbardziej wspaniałą grą jaka została wydana w ostatnich latach. Oczywiście zapewne wielu graczy w zupełności nie zgodzi się z tym.
granie na konsoli
Admin: Play Among Friends Paf
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Już używane gry nie są gorsze!

Gracze, którzy nie zarabiają niestety zbyt wiele - bądź nie dostają fajnego kieszonkowego, a więc ogromna grupa społeczna, na całe szczęście ma sporo alternatyw, dzięki którym najzwyczajniej w świecie czymś w zupełności realnym będzie kupno tych gierek, które są jak najbardziej sprawne, ale przy tym są całkiem niedrogie. Wiadomo - dzisiaj wszelkiego rodzaju płyty są w zasadzie "niszowym" produktem, a więc bardzo tanie raczej nie są, ale jeżeli trochę się człowiek rozejrzy, naprawdę nie powinien napotkać na znaczne kłopoty z wysokimi cenami.
zestaw playstation i gry
Admin: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gry na konsole - atrakcyjna zabawa w wolnym czasie

Pierwszą grą, stworzoną jeszcze w latach 70 był Pong – była to nieskomplikowana gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele, przemysł związany z grami wart jest miliardy dolarów a koszty produkcji niektórych tytułów szacowane są na setki milionów dolarów. Znaczny udział w tym wielkim rynku mają gry produkowane na konsole – Xbox oraz PlayStation. Niedawno stworzono nową generację tych urządzeń, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w rynku gier.
zestaw do grania
Admin: ビッグアップジャパン
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób polepszyć jakość grania na konsoli?

Każdy gracz wie, że dobry gamepad w dużej mierze zwiększa jakość gier. Jakim sposobem dokonać najlepszego zakupu, kiedy segment tych produktów dostarcza nam aż tak duży wachlarz opcji wyboru? Mamy parę ciekawych opcji:
Gry planszowe
Admin: David Mulder
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Komputery to nie wszystko

Dziś bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywają komputery. Nie tylko przez nie możemy wypełniać swoją pracę, nie tylko zezwalają nam się prędko porozumiewać z kontrahentami, którzy są dużo kilometrów od nas, ale też dają nam szansę zabawy. Różne serwisy społecznościowe, portale podające przeróżne informacje, a do tego wszystkiego, mamy jeszcze możliwość grania w przeróżne gry, które lub znajdują się już na naszym komputerze, albo mamy szanse je zakupić. Jednak wspaniałe w tym wszystkim jest to, że mimo wszystko tak zwane planszówki cieszą się ciągle wspaniałym powodzeniem.
gry przeglądarkowe, gry www
Zaczerpnięte z: http://www.wcograc.pl/

Ciekawe gry w sieci

Wybierając gry rpg stawiamy szczególnie na rozrywkę na wysokim poziomie. Rewelacyjnie przygotowane propozycje, jakie odnaleźć można dzisiaj wśród dostępnych na rynku gier, wyróżniają się przede wszystkim imponującym zróżnicowaniem. Użytkownicy oraz pasjonaci gier wiedzą, jakiego rodzaju tematyka najbardziej ich interesuje. Gry fabularne, czyli wspomniane gry typu rpg – role-playing game, oscylują w obrębie tych towarzyskich, które oparte są na fabule, narracji, pewnej określonej formie. Ciekawość graczy nie zostanie poskromiona!
zestaw playstation i gry
Admin: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego grywamy w różnego rodzaju gry?

Kto nie uwielbia raz na jakiś czas grać w jakąś grę? Kiedyś rządziły gry takie jak choćby klasy. Jednak dzisiaj głównie są modne gry komputerowe. Na pewno mają nieco wad, ludzie nie we wszystkich przypadkach potrafią pokazać dystans, ale generalnie z grami jest tak samo jak z autami. A więc jeżeli są odpowiednio wykorzystywane, nie ma większego problemu. No dobrze, lecz dlaczego gry komputerowe są tak bardzo obecne w naszym życiu? Czym się objawia ich wielki fenomen? Zapewne chodzi przede wszystkim o to, że najzwyczajniej w świecie zapewniają świetną rozrywkę.
pro evolution soccer z kotem
Admin: Sarah Joy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Konsole do gier - doskonały patent na zabicie czasu

Bardzo często skarżymy się na ciągłą nudę. Zapewne poczucie nudy, co pewien czas, wcale nie jest takie kiepskie. Przecież można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Oczywiście to uczucie mogą w szczególności bardzo docenić tacy ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem generalnie raczej narzekają na brak czasu. Jednak oczywiście zbyt długie poczucie znużenia nigdy nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co moglibyśmy robić, aby najzwyczajniej w świecie w żadnym razie nie uskarżać się na denerwującą nudę.
gry
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/

Pełne inspiracji opcje w sieci


Jeśli potrzebujemy naprawdę wciągającej gry na przeglądarki na długi oraz szczególnie wolny wieczór, możemy zdecydować się na sprawdzoną opcję. Łącząc siły ze przyjaciółmi, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w szczególnie atrakcyjny sposób spędzać czas na co dzień. Gry przeglądarkowe cechują się wyjątkowym zróżnicowaniem, dzięki czemu każdy użytkownik sieci jest w stanie odnaleźć idealną opcję dla siebie. Możliwości są wyjątkowo szerokie, aż czasem nie wiadomo, na jaką z nich postawić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.