Szkło
Admin: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Rodzaj a wykorzystanie fototapety

Dekoracje na ściany nie są modne? Aktualnie wciąż więcej osób lubi przemieszać style oraz dodaje fototapety do wystroju swoich apartamentów. Maluchy najczęściej namawiają rodziców, ażeby – pomijając inne elementy takie jak zabawki, pluszaki czy kolorowe meble – zafundowali im naklejki na szyby.

Modne sposoby dekorowania szyb

Szyba nie musi być tylko przejrzystym fragmentem szkła. Nudne przezroczyste szyby powoli odchodzą do lamusa. Coraz częściej są zastępowane przez dekoracyjne naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju motywy, którymi można przesłonić nawet całą powierzchnię szyby. Szybę można także upiększyć przy pomocy naklejki w ładnym odcieniu, która naklejona na cały obszar szkła, dokładnie przesłoni wnętrze pomieszczenia. Nie denerwujmy się, o utratę światła w pomieszczeniu: w środku pozostanie tyle samo światła jak po zawieszeniu białej firanki.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Admin: Knauf Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Knauf Sp. z o.o.

Nietuzinkowe ściany w Twoim mieszkaniu

Nietypowe projekty wnętrz perfekcyjnie pasują do współczesnego stylu. Rozwiązań jest mnóstwo, więc efekt jest zależny od wyobraźni, ale też od poczucia stylu. Ściany to potężne wyzwanie.
parawan
Admin: Aquaform
Zaczerpnięte z: Aquaform

Interesujące przykłady wykorzystania szkła w wystroju pomieszczeń.

Szkło w designie wnętrz jest bardzo często brane pod uwagę oraz przede wszystkim kojarzy się ze stylem nowoczesnym. Z takiego powodu, jeśli wyłącznie ktoś wymyśli wzbudzające zainteresowanie koncepcje wykorzystania materiału szklanego w urządzaniu pomieszczeń to ma powinność wziąć to pod uwagę, odrębnie od faktu, czy chodzi o wystrój pomieszczeń domowych czy publicznych. Tego typu zastosowań bowiem na dzień dzisiejszy jest faktycznie wiele. A w rzeczywistości jedynym zahamowaniem jest sprawa pomysłów i to jakimi pieniędzmi ktoś obraca.
drzwi
Admin: RuckZuck
Zaczerpnięte z: http://echopr.pl/PRASA/podloga_i_drzwi_kontrast.jpg

Jakie drzwi kupić?

Nowe mieszkania lubią niestandardowe pomysły. Zazwyczaj drogą do sukcesu jest dobra koncepcja, ale im więcej zaskakujących elementów, tym ciekawiej. Drzwi wewnętrzne są bardzo ważnym elementem wystroju.
schody
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Szklane schody - czyli pomysł na nietuzinkowe wnętrze

Jeśli jesteśmy entuzjastami nowoczesnego stylu architektonicznego to schody ze szkła będą doskonałym uzupełnieniem naszego mieszkania. Coraz więcej nabywców decyduje się na zainstalowanie ich w swoich domach, mieszkaniach oraz w stylowo zaprojektowanych pomieszczeniach biurowych i usługowych.

Dobór obrazów do oprawy

W czasie dekoracji mieszkania należy zatroszczyć się o bardzo wielką liczbę kwestii, takich jak jego odpowiednia kolorystyka, umeblowanie oraz zadbanie o piękny wystrój. Nadmierna innowacyjność lub niedopasowanie obrazów do wnętrza może prowadzić do powstania niesmaku i niezamierzoną śmieszność, podczas gdy właściwe urządzenie sprawia, że spędzanie czasu w domu staje się prawdziwą przyjemnością, przynosi komfort i satysfakcję. Wspaniałym sposobem na zwiększenie estetyki mieszkania, jest fachowa dekoracja ścian. Umiejętnie dobrana, jest w stanie dodać wnętrzu ujmujący i elegancki wygląd.
Admin: Saint-Gobain Glass

Szklany luksus w Twoim domu

W „Przedwiośniu” wątek o szklanych domach symbolizował dobrobyt oraz nowoczesność, które wynikały z użycia jako materiału budowlanego kolorowego szkła. Można zatem stwierdzić, że przyszło nam żyć w dobrych czasach, gdyż szklane domy w pewnym sensie stały się rzeczywistością.
okna w budynku
Admin: Daniel Petzold Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zainwestuj w profesjonalne szyby okienne.

Ważna jest nowoczesna marka w szkle, będąca synonimem termoizolacyjnych szyb zespolonych i wielofunkcyjnych systemów, cechujących się najwyższą jakością. W budowie szyb zespolonych używa się różnego rodzaju szkła, dobierając w ten sposób najmocniej pożądane parametry przeszklenia.
lusterko
Admin: Peter Benedik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kiedy remontujemy swoje mieszkanie poleca się zwrócić uwagę na elementy ze szkła

Remont własnego domostwa tak naprawdę od dawna był ogromnym wydatkiem: jednak ostatnimi czasy jest sporo drożej, aniżeli było wcześniej. Jednakowoż nieustanne skarżenie się na wysokie ceny jest tak naprawdę zwykłą stratą energii. Ciężko w takim razie nie dostrzec, że niemalże we wszystkich przypadkach należy zaakceptować realia, nie ma innego wyjścia. Ciężko zakładać, iż na ten przykład rewolucja to coś mądrego. A więc trochę rad dla chcących nareszcie wyremontować swój dom.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.