Rodzice
Admin: Dusky Moon

Gdy rodzina się powiększa...

Narodziny dziecka to z pewnością jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej osoby. To czas wręcz przesycony magią. Tak naprawdę od początku określamy w swoim życiu priorytety, budujemy na nowo ścisłe relacje z rodziną. Jest to również czas niełatwy dla świeżo upieczonych rodziców. I to nieważne czy to ich pierwsze dziecko czy może kolejne. By bez przeszkód cieszyć się tymi chwilami warto przed narodzinami malucha przygotować mieszkanie, a w szczególności pokój dla malucha.
regał
Admin: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaaranżować kącik dla dziecka

Urodzenie się dziecka to zdecydowanie jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdego człowieka. To okres wręcz przesycony magią. W zasadzie od początku określamy w swoim życiu priorytety, budujemy na nowo mocne relacje z bliskimi. Jest to też okres niełatwy dla świeżo upieczonych rodziców. I to bez znaczenia czy to ich pierwsze dziecko czy może trzecie. By bez przeszkód cieszyć się tym wydarzeniem warto przed narodzinami nowego członka rodziny przygotować dom, a w szczególności pokój dla noworodka.
zabawki drewniane
Admin: Drewniaczek.eu
Zaczerpnięte z: Drewniaczek.eu

Nauka poprzez zabawę

Każdy nowy rodzic powinien zastanowić się nad tym, jak dobrze wychować dziecka. To wszakże bardzo odpowiedzialne zadanie – w trakcie wielu lat wytężonej pracy formuje się niepowtarzalnego człowieka. To oczywiste, że czasami niestety nie ma chęci i łatwiej rzucić zabawki i udostępnić maluchowi telewizor, jednak takie chwile nie mogą zdarzać się cały czas. Trzeba z mocno podkreślić, że oglądanie tv nie tylko nie pobudza rozumu dzieciaka, lecz także jest odpowiedzialne za ogłupianie!
fotografia ślubna

Fotografie ze ślubu - nasza pamiątka

Ślub to istotne wydarzenie dla wielu młodych ludzi i każdy chce zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Utrudnieniem jest duża liczba ofert w internecie. Czasem bardzo trudno wybrać tę najlepszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
Dzieci w szkole
Admin: 0Odyssey0
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Ćwicz z dzieckiem naukę pisania

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy dzieci uwagi i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej umiejętności jest poznawanie literek i cyferek. Współcześnie w Internecie można poszukać sporo pomocy dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką liter.
dzieci
Admin: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Najlepsze gry dla dzieci

Współcześnie Internet stał się niezbędnym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z przyjaciółmi i rodziną i zdobywania informacji. W sieci spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. Istotnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym składnikiem życia mnóstwa ludzi, również dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z ulubionych uciech naszych dzieci.
Klocki lego w Legolandzie
Admin: http://pixabay.com
Zaczerpnięte z: http://pixabay.com

Ciekawe zabawki

W trakcie wychowywana dzieci bez wątpienia najistotniejszą rolę ma opieka i przykład rodziców. Ponadto istotne są jednak także elementy pozostałe, jak na przykład miejsce zamieszkania i zapewnione tam warunki, jak również rozmaite akcesoria, które są przydatne opiekunom najmłodszych pociech. Bardzo istotne są między innymi różnego rodzaju artykuły higieniczne i pielęgnacyjne, szczególnie w pierwszych momentach życia dziecka.

Meblujemy pokój marzeń dla dziecka

Pojawienie się w domu małego dziecka wymusza na domownikach rewolucyjną wręcz zmianę dotychczasowego wystroju mieszkania. Póki dzidziuśjest malutki i przeważnie spędza czas w łóżeczku wydawać by się mogło, że rzeczy tak ważne jak estetyka jak i bezpieczeństwo nie nastręczają znacznego problemu. Nic bardziej złudnego. Wychodzi na to, że przygotowanie przytulnego kąta dla naszego malucha może spędzać rodzicom sen z powiek od samego początku.

Odpowiedzialna zabawa z dzieckiem

Wielu specjalistów do spraw wykształcenia bije na alarm. Nasze dzieci oglądają zbyt wiele TV i przesiadują za długo przed ekranami pecetów. Zabawki dla dzieci są nierzadko zastępowane przez odtwórcze gapienie się na kolorowe obrazki. Media obrazkowe zastępują książki, które idealnie pobudzają wyobraźnie. Jeśli masz dziecko, powinieneś przeczytać ten artykuł.
Admin: Sanitec KOŁO

Nowoczesne przedszkole - na jakie kwestie zwrócić uwagę?

Wybór przedszkola jest problematyczny.. Maluch powinien dobrze się w nim czuć, z kolei rodzice chcą wiedzieć, że jest przyjazne i pełnifunkcję opiekuńczą. Wystrój to ważny element przedszkola.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.