Lustro
Fototapety z rowerem
Admin: art.widi
Zaczerpnięte z: art.widi

Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja niedużego mieszkania jest trudnym zadaniem. Używając niezawiłe sztuczki, można w dość prosty sposób optycznie przekształcić proporcje pomieszczeń. Wśród sprawdzonych metod największym powodzeniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jaskrawych i ciemnych odcieni lub użycie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie błyszczące.
Żarówka energooszczędna
Admin: Steven Fernandez
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Nowoczesne oświetlenie - czy każdemu odpowiada?

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – cytując Kazika. I trzeba się z tym zgodzić. W naszym kraju okres jesienno-zimowy ciągnie się długo natomiast ilość słońca docierającego do powierzchni jest niewystarczająca co bardzo niekorzystnie wpływa to na nasz nastrój. Przygnębienie oraz ciągłe zmęczenie dopada nas zdecydowanie częściej i mocniej niż w okresie letnim. Możemy poprawić tę sytuację zwiększając należytą ilość światła sztucznego, a asortyment tu jest nieograniczony.

Jakie oświetlenie będzie najlepsze w naszym mieszkaniu?

Dzięki oświetleniu możemy gdy jest już ciemno robić wiele przerozmaitych prac, ale także oświetlenie ma również rolę estetyczną - dodaje wnętrzom czaru. Każdy zakątek w naszym mieszkaniu wymaga odmiennego światła.
Szkło w budownictwie
Admin: Newtown grafitti
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Lustra łazienkowe, które nadadzą się najlepiej

Polecane aktualnie rozwiązania, takie jak lustra łazienkowe nowoczesnej generacji to doskonała opcja, biorąc pod uwagę urządzenie mieszkania w elegancki sposób. Interesujące propozycje marek, które w każdym kolejnym sezonie proponują sporo uaktualnień oraz modyfikacji swoich propozycji, spotykają się zazwyczaj z aprobatą konsumentów. Kupujący wybierają sprawdzonych producentów, którym z pewnością mogą zaufać. Dzięki temu wybierają tylko znakomitą jakość, która imponuje zarówno domownikom, jak i przybywającym z wizytą gościom.

Remont łazienki

Remont łazienki to doskonała okazja, aby włożyć część budżetu w ergonomiczny i ładny styl. Bardzo ważne jest, aby dobrze dobrać wielkość urządzeń sanitarnych oraz zaplanować ustawienie.
Admin: metoc

Lampy nowoczesne - lampy kryształowe, kinkiety, żyrandole

Nawet jeżeli wierzymy przede wszystkim w swój smak, chcemy, aby odwiedzający nas znajomi docenili trud, jaki włożyliśmy w planowanie wystroju i oświetlenia salonu. Dlatego decyzje dotyczące kupna takich szczegółów wystroju salonu jak meble, dywany czy żyrandol podejmujemy zwykle bez pośpiechu i w sposób przemyślany. Co jednak, jeśli nie bardzo wiemy, jakie elementy oświetlenia do salonu będą się najlepiej nadawały do naszego wnętrza? W jaki sposób wybrać żyrandol, lampy podłogowe i kinkiety, które zaznaczą walory pokoju i go przystroją? Czy są jakieś łatwe reguły, dzięki którym oświetlenie do salonu będzie zawsze odpowiednie?
meble łazienkowe
Admin: Artvillano
Zaczerpnięte z: Artvillano

Jak kupować zwierciadła

Lustro to niezbędny element każdego domu. Nietypowe lustro potrafi wiele zmienić w postrzeganiu wystroju mieszkania przez przyjaciół. Każdemu zależy, aby lokum przedstawiało sobą klasę i prawdziwy styl, a ten trudno nieraz osiągnąć bez wykorzystania luster. Pozwalają one bowiem wizualnie powiększyć przestrzeń mieszkania czy długość korytarzy. Jak jednak wybierać, takie lustra, czy lepiej zakupić lustra w sklepie, czy zainwestować w nieraz atrakcyjne cenowo lustra na wymiar? W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych luster nie bywa zwyczajowo sprawą banalną.
kwiaty w oknie
Admin: Susanne Nilsson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świeży oddech wiosny w Twoim mieszkaniu. Nim zdecydujesz zobacz nasze podpowiedzi

Przebiśniegi to kwiaty, które po długich, zaśnieżonych miesiącach pierwsze zakwitają i wzbudzają w nas wyjątkowe emocje. Mimo panującego na dworze mrozu, dzielnie przebijają się przez zalegające resztki białego puchu. Widok rosnących roślin wzbudza nadzieję, że po srogiej i śnieżnej zimie, przyjdzie upragniona i długo oczekiwana wiosna. O ile właściciele domów z ogrodem mogą się cieszyć wiosennymi kwiatami we własnym ogrodzie, tak w ciasnym organizmie miejskim balkon, taras czy loggia jest często jedynym miejscem, gdzie mogą mieć kwiaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.