Wnętrza
fototapeta
Admin: Emily May
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Każdy dom skrywa w sobie magię, musimy ją odnaleźć. Urządźmy swój dom tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Każdy dom zasługuje na uwagę, podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Nie ma co zaprzeczać, przecież tak jest naprawdę.. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy skutki mogą być nieodwracalne. Na szczęście mamy nad tym kontrolę, możemy więc nie dopuścić, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że zdecydowanie łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.

Urządzanie wnętrz krok po kroku

Przebywanie w różnych pomieszczeniach w toku dnia jest dla nas nieodzownością. Często załatwiamy nasze prywatne sprawy w banku czy innej placówce użytku zbiorowego. W jednych z nich czujemy się wyraźnie lepiej, niż w drugich. Okazuje się bowiem, że ogromne znacznie ma umiejętne dekorowanie wnętrz.
fototapeta z miastem
Admin: DA

Cudowne wzory tapet

Nowy Jork to doskonałe miejsce pełne niesamowitych inspiracji. Wielu wielbicieli sztuki współczesnej, jazzu , jak również filmów Woody’ego Allena pragnąłby wprowadzić atmosferę tego uroczego miejsca do swojego domu. To niesamowite miasto w Ameryce naprawdę tętni życiem, co uwieczniło wielu genialnych fotografów.
lampy
Admin: Quadre Design
Zaczerpnięte z: http://www.quadre.pl

Lampy stołowe – atrakcyjny element dekoracyjny

Lampy stołowe stanowią znany element wyposażenia wnętrza każdego pomieszczenia, którego zastosowanie niestety jest nierzadko niedoceniane. profesjonalnie zaaranżowane oświetlenie może nadać wnętrzu szczególnego klimatu.
Taniec
Admin: Knight Foundation
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Taniec na fototapecie

Taniec jest istotnym motywem w każdej kulturze. Przez niego, w żywy sposób, wyrażano wiarę, wykonywano obrządki religijne oraz elementy istotnych ceremonii, od czasów starożytnych. Znakiem tego są chociażby adnotacje w treściach biblijnych, np. psalmach. Współcześnie jest to także inspirujący temat na fototapety, do atrakcyjnych stylizacji wnętrz.
lampa wisząca
Admin: Maxlight
Zaczerpnięte z: Maxlight

Trzeba gustownie oświetlić własne mieszkanie!

Kiedyś byliśmy zobowiązani żyć według kierunku słońca - czyli jeżeli słońce wschodziło, rozpoczynaliśmy codzienne funkcjonowanie, a kiedy dostrzec można już było zachód słońca, najzwyczajniej w świecie udawaliśmy się na odpoczynek. To tak w dużym skrócie.
Admin: Nancy Hugo,CKD

Nowoczesne oświetlenie w salonie

Gra światłem systematyzuje kompozycję wnętrza i decyduje o jego stylizacji. Dobrze wybrane lampy sprawią, że poczujemy się komfortowo w swoim mieszkaniu. Nie potrafią przytłoczyć pomieszczenia, ale je podkreślić. Na jakiej zasadzie dopasować oświetlenie?
marmur
Admin: Mr. T in DC
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Salon w naszym domu może, a może nawet powinien być bardziej wytworny!

Bardzo dobra nowina dla tych osób, które nie są zbytnio zadowolone z wyglądu swojego salonu - jak najbardziej można poradzić sobie bez większego problemu z tym by wreszcie być w pełni zadowolonym z jego prezencji. Co prawda to oczywistość, lecz nierzadko oglądając salony własnych znajomych, kontrahentów, itp., nietrudno dojść do wniosku, że tak naprawdę nie wszyscy wiedzą jak zadbać o piękno własnego salonu!
Uniwersalny system relingów
Admin: Franke
Zaczerpnięte z: Franke

Wyposażenie kuchni

Kuchnia to prawdziwe centrum domu. To przecież w tym miejscu najczęściej kręci się nasze życie. To tam spotyka się cała rodzina, aby razem zjeść posiłek. To w tym miejscu najczęściej ludzie rozmawiają ze sobą przy filiżance kawy. Zastanawiający jest również fakt, że zawsze kiedy urządzamy spotkania towarzyskie w domu, po jakimś czasie wszyscy przenosimy się zawsze do kuchni. Kuchnia ma w sobie coś magicznego. Podświadomie przeczuwamy, że jest wnętrze, w którym najmocniej płonie domowe ognisko. Stąd też warto poświęcić temu wnętrzu bardzo dużo uwagi, kiedy urządzamy nasze wymarzone gniazdo.

Wystrój mieszkania w miejskim stylu

Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która pobiera inspirację z otaczającej nas rzeczywistości. Natchnieniem mogą być zarówno natura jak i urok wielkomiejskiego pejzażu. Miasta podsuwają pomysł wykorzystania dekoracji z kamienia i metalu albo dla mniej zdecydowanych do wyboru fototapety z panoramą miasta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.