Dom
Olejki zapachowe
Admin: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jak osiągnąć niezwykły zapach w domu? Jak się zdaje jest na to właściwy i niezawodny sposób

Wspaniałe wonie mają to do siebie, że mogłyby zawsze nas otaczać. Jesteśmy zachwyceni, kiedy przychodzi wiosna, więc wszystko kwitnie i z reguły są to przyjemne wonie, które zapraszają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niestety, w domu czasami niełatwo zachować tego typu efekt.
fototapeta
Admin: Emily May
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Każdy dom skrywa w sobie magię, musimy ją odnaleźć. Urządźmy swój dom tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Każdy dom zasługuje na uwagę, podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Nie ma co zaprzeczać, przecież tak jest naprawdę.. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy skutki mogą być nieodwracalne. Na szczęście mamy nad tym kontrolę, możemy więc nie dopuścić, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że zdecydowanie łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
prezent
Admin: Sheila C.
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co warto kupować na prezent? Jakiego rodzaju rzeczy na pewno będą się sprawdzać? Co jest w tej grupie?

Może wydawać się to śmieszne, lecz kupowanie prezentów to jedno z najbardziej problematycznych zadań. Czemu tak jest? Najprościej można powiedzieć, iż wszyscy mamy inny gust, dlatego też ciężko wybrać coś odpowiedniego. Jednak to faktycznie nie wszystko, gdyż jest wiele innych kwestii, które można by przeanalizować. Zamiast jednak tego dobrze skupić się na rzeczach, które mają duże szanse bycia trafionymi prezentami. Choć różnych produktów jest bardzo dużo, to jednak można podzielić je na pewne kategorie, aby zakupić idealny podarunek.
Admin: INTERNITY

Ciekawe oświetlenie

Dla niektórych presja faktu, że oświetlenie mieszkania podobnie jak jego wystrój ma nam wystarczyć na lata, jest tak duża, że nie są w stanie podjąć niemal żadnej decyzji. U niektórych wynika to z faktu, że nie są w stanie zobrazować sobie skończonego oświetlenia w pokoju, kuchni lub łazience. Z drugiej strony inne osoby w dekorowaniu wnętrz zdecydowanie się realizują i potrafią w myślach zobaczyć |oświetlenie kuchenne, łazienkowe i oświetlenie salonu w pełnej okazałości.
fototapeta z miastem
Admin: DA

Cudowne wzory tapet

Nowy Jork to doskonałe miejsce pełne niesamowitych inspiracji. Wielu wielbicieli sztuki współczesnej, jazzu , jak również filmów Woody’ego Allena pragnąłby wprowadzić atmosferę tego uroczego miejsca do swojego domu. To niesamowite miasto w Ameryce naprawdę tętni życiem, co uwieczniło wielu genialnych fotografów.
kostka brukowa
Admin: PWB AWBUD
Zaczerpnięte z: PWB AWBUD

Czy opłaca się zdecydować się na bruk?

Ścieżki ogrodowe, podjazdy pod domem i miejskie chodniki – bruk betonowy pojawia się już wszędzie. Stale powstają kolejne rodzaje, z tego powodu rosną też możliwości jej zastosowania.
schody
Admin: Rintal Polska
Zaczerpnięte z: Rintal Polska

Piękne schody drewniane

W okresie wyposażenia swojego nowego budynku każda osoba musi na ogół postarać się o ogromną liczbę kwestii związanych przykładowo z wyposażeniem sypialni, kuchni, łazienki bądź również z malowaniem specyficznych pomieszczeń. Jeśli świeżo wybudowany budynek posiada piętra warto również zadbać o znakomite schody. Jakie jednak najsprawniej kupować jak również jaki producent schodów drewnianych jest najlepszy?
Stylowe meble
Admin: Wicker Paradise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zadbaj o idealny styl swojego domu

Rzeczywiście dobre miejsce do mieszkania powinno nam naturalnie gwarantować maksymalny poziom wygody w życiu codziennym, ale nie jest to jeszcze wszystko, czego powinniśmy się tu spodziewać. W końcu wszystkie znajdujące się w nim pomieszczenia muszą także odznaczać się atrakcyjnym wyglądem, bowiem jedynie dzięki temu będą one dla nas w stu procentach satysfakcjonujące. Trzeba naturalnie pamiętać o tym, że wygląd dosłownie każdego pomieszczenia w naszym domu w ogromnym wręcz stopniu może być uzależniony od bardzo wielu najróżniejszych czynników, o które zawsze powinniśmy zadbać z maksymalną uwagą.
Skandynawia we wnętrzu
Admin: Pracownia Anny Koszeli
Zaczerpnięte z: Pracownia Anny Koszeli

Co mieszkanie mówi o lokatorach

Dom świadczy o właścicielu, jest to sprawa bezsporna. Jak więc pragniemy być widziani - jako osoby preferujące sprawdzone rozwiązania, czy na przykład otwarte na nowości? Jak widzimy samych siebie? Nawet jeżeli nie posiadamy zdolności graficznych, do narysowania realistycznej symulacji wnętrza, starczy nam wyobraźnia. Na początku musimy dać sobie sekundę na wyciszenie, a potem najlepiej będąc w przestrzeni którą chcemy umeblować, zastanowić się nad wykończeniem domu.
Choinka na święta
Admin: Cristiana Bardeanu
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oświetlenie na święta - w jaki sposób ozdobić dom

Z czym kojarzy nam się świąteczny czas? Na pewno ze spotkaniami z bliskimi, z tradycją, która jest w naszych domach od bardzo dawna. Ze świętami często kojarzą nam się lampki bożonarodzeniowe, bo chociaż i przy Świętach Wielkiej Nocy jest naprawdę sporo ozdób, to jednak ozdoby kojarzą nam się z choinką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.