Łazienka

Armatura łazienkowa

Po czasach PRL mamy dużo złych rzeczy. Najbardziej dokuczliwą z nich są bez wątpienia relikty architektury socjalistycznej, zaszpecające krajobraz wielu ośrodków miejskich. Bloki komunistyczne gromadzą w sobie tysiące mieszkańców, którzy klną na wszechobecne karaluchy, słabe ściany, kiepskie wykończenie oraz na brak miejsca. Niedobór powierzchni dotyczy najbardziej wąskich łazienek w domu.
mozaika
Admin: reebs'
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Kafelki do łazienki i nie tylko

Łazienka to pomieszczenie, gdzie przebywa się przez wiele czasu w ciągu doby. Wykonuje się w niej praktycznie wszelkie czynności należące do codziennej higieny. Niezależnie od tego, czy jest to małe wnętrze czy salon kąpielowy, w którym jestluksusowa wanna oraz kabina prysznicowa z hydromasażem, jest to miejsce bardzo istotne. Ważne jest więc, by było urządzone w sposób estetyczny, nie stwarzający zagrożenia i podporządkowany indywidualnym gustom dotyczącym stylu czy doboru kolorów.
Salon, meble włoskiej marki Cattelan Italia
Admin: Cattelan Italia
Zaczerpnięte z: Le Pukka concept store

Mieszkanie marzeń w zasięgu twojej ręki.

Dom czy mieszkanie to coś znacznie więcej niż sufit i podłoga i dodatki, to podstawowe miejsce spotkań z bliskimi, odpoczynku i momentu odstresowania. Gdy więc mamy trudną pracę jest to bardzo dobre miejsce aby odpocząć. Zwykle mieszkanie przechodzi metamorfozy wraz z domownikami, modyfikuje się i przeobraża w miarę jak i my dojrzewamy. Wystrój wnętrz wywiera ogromny efekt na nasz humor i w drugą stronę – pomieszczenia oraz ich kolor wpływają na nasze samopoczucie.
Zakochani w popkulturze
Admin: Max Fliz
Zaczerpnięte z: Max Fliz

Na co zwrócić większą uwagę przy planowaniu łazienki?

Tworzenie własnej łazienki to niewątpliwie nadzwyczaj trudne zadanie. Wielu z nas bezsprzecznie w jego trakcie niejednokrotnie narażonych było na stratę spokoju, która niestety odbijała się na samopoczuciu wszystkich domowników. Jak się jednak okazuje, to jak najbardziej częstym błędem, który był przez nas popełniany to postępowanie bez odpowiedniego schematu działania. Przeważnie decydujemy się na chaotyczne wykonywanie remontu, co niestety owocuje gigantycznymi problemami, które powstają na naszej drodze.
Admin: Sanitec KOŁO

Urządzanie łazienki

Mieszkańcy Polski zwykłe narzekają na łazienki, które charakteryzują się małym metrażem. To skutek tego, że przez dekady trwania PRL-u zbudowano legiony bloków betonowych, w którym mieszkania były niewielkie. Oszczędzano powierzchnię między innymi dzięki redukowaniu łazienka. O ile jednak jesteś Polakiem, który żyje w mieszkaniu z dużą łazienką, powinieneś zakupić wygodną wannę.
budowa domu
Admin: FRESH PR
Zaczerpnięte z: FRESH PR

Poradnik budującego dom

O czym należy nie zapominać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie znaleźć te informacje? Zapraszamy do lektury naszego poradnika. Podczas budowy domu, rzeczą znaczącą, aczkolwiek niewidoczną w efekcie finalnym jest zbrojenie betonu. Dobrze wykonane, stanowi zapewnienie dłuższej żywotności naszego budynku.
Pokój łazienkowy
Admin: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jakim sposobem zaopatrzyć domową łazienkę?

Nie da się ukryć faktu, że łazienka bez wątpienia uznawana jest za bardzo znaczące pomieszczenie w naszym domu. W wielu przypadkach niesłychanie mocno staramy się o to, aby została ona porządnie wyposażona. Niemniej tymczasem aktualne trendy w wielu przypadkach są dla nas bardzo nieczytelne, w takim razie też przed uczynieniem remontu łazienki czy jakiejkolwiek innej zmiany powinno się jest zaznajomić się z aktualną ofertą.
łazienka
Admin: Opoczno
Zaczerpnięte z: Opoczno

Wykończenie łazienki jest niezwykle ważne - łazienka to ważne pomieszczenie

Łazienka jest jednym z najważniejszych schronień w każdym domu, głównie dlatego, że to właśnie tam, pod strumieniem ciepłej wody odprężamy się po ciężkim dniu, jak i także to właśnie tam ubieramy się do pracy i wypełniając normalną toaletę przykładamy wszelkich wysiłków, żeby móc prezentować się jak najwspanialej. Przez to należy dołożyć sporych sił, by nie tylko spełniała ona nasze plany, lecz też i by była rzeczywiście funkcjonalna.
Wystrój mieszkania
Admin: Nico Kaiser
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Potrafimy bez trudu odmienić wygląd naszego domu

Czasem jest tak, że spoglądamy na wnętrze naszego mieszkania oraz nie do końca nam ono odpowiada, chcielibyśmy czegoś innego, ale boimy się, iż spory remont zniszczy nas finansowo. A prawda jest taka, że czasami wystarczy wyłącznie odmienić nieduży drobiazg, a już wszystko będzie się przedstawiało zupełnie inaczej.
łazienka
Admin: Sanitec KOŁO
Zaczerpnięte z: http://echopr.pl/PRASA/lazienka_dla_osob_starszych_i_niepelnosprawnych.jpg

Design łazienki

Łazienkę potrzeba obecnie umieć doskonale wyposażyć. Oryginalność lub błędne przypasowanie elementów wystroju może często prowadzić do powstania odpychającego odczucia zagracenia detali, a także spowodować wielorakie niewygody. Niestety, o tych odczuciach są w stanie rozstrzygnąć nawet zupełne drobiazgi. Miejsce, gdzie zamontuje się pojemnik na mydło w płynie czy jego kształt mogą posiadać ważkie znaczenie dla estetyki całej łazienki.Jak jednak je najlepiej kupować, aby mieć pewność, że te będą pasować w styl pokoju?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.