Światło
Lampa na stoliku w kolorze drewna
Admin: Graham Hill
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Światłość w czterech kątach

Ciekawym pomysłem jest zrezygnowanie ze sztampowych rozwiązań – lampy da się montować naprawdę wszędzie. Tak jest w przypadku takich nowoczesnych projektów, jak lampy podłogowe. Oświetlanie domu od dołu może ułatwić poruszanie się po mieszkaniu. Lampy podłogowe mogą funkcjonować jako drugorzędne źródło światła. Kiedy są obecne, możesz nocą zapalić kilka lamp dolnych, nie włączając sufitowego oświetlenia. Tym sposobem nie wyrwiesz ze snu wszystkich domowników. Nieduże lampy podłogowe możesz zamontować też na schodach w domu – efektywnie zmniejszy to niebezpieczeństwo nocnego wypadku.
Pokój dziecka, szafa komandor
Admin: Komandor
Zaczerpnięte z: Komandor

Pokój dla dziecka - meble w zestawach i inne akcesoria

Pokój dziecięcy jest charakterystycznym miejscem. Ma ono bowiem pełnić dla dziecka rolę azylu i pomieszczenia, do którego przychodzi po męczącym dniu w szkole by odpocząć, bawić się i uczyć. Generalnie styl wykańczania pokoju zależy w dużym stopniu od tego, w jakim wieku jest dziecko. Dla najmłodszych bowiem odpowiednie będą wygodne i kolorowe pokoje, służące tylko do rozrywki i relaksu.
stojak na wino
Admin: Rosendahl
Zaczerpnięte z: Rosendahl

Koncepcje jak urządzić mieszkanie

Jeśli aktualnie usiłujesz umeblować dom i nie masz dużego pojęcia o tym zajęciu, namawiamy do lektury wpisu. Prezentujemy w nim garść wartych uwagi idei, które możesz zrealizować w tym ciężkim przedsięwzięciu.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Odkrywamy LEDy

Zmiany wnętrz u nikogo nie powoduje dobrych emocji, trzeba zaprojektować każdy drobiazg, tak by mieszkało się jeszcze wygodniej niż dotychczas. Najbardziej znane domysły wywołuje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy planowaniu oświetlenia w pomieszczeniu warto pomyśleć nad oświetlenia ledowego. Lampa LED to źródło energii, które jest oparte na diodach elektroluminescyjnych. Są one schowane w obudowie umożliwiającej je zastosować w obudowie oświetleniowej przeznaczonej dla żarówek.
Podwieszany sufit firmy Knauf
Admin: Knauf
Zaczerpnięte z: www.knauf.pl

Nowoczesne lampy - żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe

Meblowanie odświeżonego domu to już zabawa. Ozdoby stanowią o efekcie i podkreślają klasę. Idealne oświetlenie to prawdziwy sukces. To trudna sprawa także dla profesjonalistów.
Admin: Nancy Hugo,CKD

Nowoczesne oświetlenie w salonie

Światło dopełnia kompozycję pomieszczenia i ostatecznie decyduje o jego stylu. Odpowiednio dobrane lampy sprawią, że będziemy mogli poczuć się komfortowo w swoim domu. Nie mogą zgasić wnętrza, ale je zaakcentować. W jaki sposób dobrać oświetlenie?
Admin: OSRAM

Oświetlenie ledowe

Mamy wspaniały okres na grillowanie. Radosny i smaczny czas ze znajomymi lub rodziną wymaga wielu przygotowań. Konieczny jest węgiel, niezły grill , zamarynowane pyszne mięso. Aby właściwie przyjąć uczestników, należy także nie zapominać o wygodnych stołach i krzesłach ogrodowych. Na uprzykrzające życie owady konieczny będzie odpowiedni środek anty-komarowy. Zostaje jeden zakup, najistotniejszy. Światło. Od razu mówię, że rozglądając się za ogrodowym oświetleniem w sklepach, nie waż się myśleć o tradycyjnych żarówkach. Zwróć za to uwagę na loga takie jak Schreder czy Ruud Lightning. Wytwórcy ci sprzedają oświetlenie postępu, to znaczy panele led.
lampa wisząca
Admin: INTERNITY
Zaczerpnięte z: INTERNITY

Do twojego domu

Remont to ważna rzecz. Można od nowa zaplanować wnętrze, w których spędzamy czas – zarówno w pracy jak i w domu, zrealizować wcześniejsze zamierzenia i poprawić stan naszego otoczenia. Przy planowaniu nowych rozwiązań nie zapomnijmy o istotnym aspekcie: oświetleniu.

Kupujemy oświetlenie LED

Moda na energooszczędne świetlówki trwa. Możemy zmniejszyć ciągle swoje rachunki za energię i chcemy nowatorskich możliwości. LED to jeszcze nowa droga do oszczędności, a zyskała błyskawicznie popularność. Kilka lat temu zmienialiśmy zwykłe żarówki na oszczędne, a już pojawiło się nowoczesne, lepsze rozwiązanie. Dzisiaj telewizory są już w tej technologii. Faktycznie LED oznacza wyjątkowy?
Nota-bene
Zaczerpnięte z: www.nota-bene.com.pl/

Remont? Pomyśl o nowym oświetleniu!

Lato to wspaniały czas na odświeżenie mieszkania czy domu. Jest gorąco, więc wszelkie farby czy gładzie szybko schną, dni są długie, zatem możemy pracować bez problemu do 22, a ponadto łatwo można wziąć urlop by kontrolować ekipę. Jedną z niezwykle istotnych kwestii, którą powinniśmy przemyśleć i rozplanować, kiedy robimy remont jest oświetlenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.