Wnętrze
Salon, fototapeta miasto nocą
Admin: www.twojagaleria.eu
Zaczerpnięte z: www.twojagaleria.eu

Fototapety w salonie

Salon jest centralnym, szczególnym miejscem w naszym domu. Jest to miejsce, w którym z miłą chęcią przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy odpoczywamy po męczącym dniu pracy. Wystrój pokoju dziennego bardzo często uwarunkowany jest panującą popularnością w aranżacji wnętrz, która odnosi się nie tylko mebli, ale także akcesoriów takich jak np. fototapeta na zamówienie.
Admin: Franc Gardiner

Dekorujemy wnętrza zgodnie z życzeniem klientów

Wybór idealnego fachowca, biorąc pod lupę szeroko rozumianą dekorację wnętrz, to klucz do sukcesu. Dalszym istotnym punktem jest dobre określenie naszych potrzeb oraz podanie wytycznych, gdy chodzi o gust. Wyczucie estetyki powinno się bowiem pokrywać, ponieważ dekorator razem z nami powinien stanowić jedność. Dokładne rozumienie wzajemnych oczekiwań oraz oferowanie konkretów pomaga nabrać wiatru w plecy, co ma znaczny wpływ na jakość oraz tempo robionych prac.
Fototapety z rowerem
Admin: art.widi
Zaczerpnięte z: art.widi

Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja niedużego mieszkania jest trudnym zadaniem. Używając niezawiłe sztuczki, można w dość prosty sposób optycznie przekształcić proporcje pomieszczeń. Wśród sprawdzonych metod największym powodzeniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jaskrawych i ciemnych odcieni lub użycie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie błyszczące.
dekoracje stołu
Admin: Dekoria.pl
Zaczerpnięte z: Dekoria.pl

Kuchnia jak z pragnień

Gdyby zrobić wywiad wśród znajomych i spytać o ulubione miejsce w domu, bez wątpienia większość wskazałaby na kuchnię. Nie da się ukryć, że właśnie to miejsce jest swego rodzaju sercem naszego domu. To w kuchni przygotowujemy potrawy, które później z całą rodziną spożywamy przy jednym stole. To tu najczęściej dochodzi do burzliwych rozmów pomiędzy rodzicem, a dzieckiem. Także tutaj zwykle gospodynie spędzają wolne chwile z sąsiadkami przy kubku świeżo zaparzonej kawy. Nie wyobrażamy sobie domu bez tego pomieszczenia.
Stolik Fizz
Admin: Slide
Zaczerpnięte z: Dado Design

Planujemy wygodne sypialnie

Sypialnia to szczególne miejsce w naszym domu. W tym pomieszczeniu spędzamy dużą część doby. To pokój, gdzie relaksujemy się po ciężkim dniu. Tu także śpimy, a w końcu to od prawidłowego snu zależy następny dzień. Wspaniale jest zbudzić się rankiem w pięknej scenerii. Cudowny ranek, który spędzamy w wygodnym łóżku z ukochaną osobą u boku to najskuteczniejszy start. Mamy wówczas siłę i energię, aby stawić czoła wszelkim wyzwaniom.
Admin: Kolekcja Mebli Klose

Zmień coś w mieszkaniu na lato!

letnie miesiące to doskonały czas, aby przeprowadzić w domu remont. Jest lepsza pogoda, zatem świeżo malowane ściany schną szybciej. Dni trwają dłużej, zatem ekipa remontowa ma możliwość dłużej pracować przy świetle słonecznym. Również humor najczęściej mamy lepszy latem, więc chętniej dokonujemy zmian dokoła siebie.
parawan
Admin: ArtDecor24.pl
Zaczerpnięte z: ArtDecor24.pl

Nowe meble na nowe mieszkanie.

Wprowadzając się do nowego miejsca, najczęściej ogarnia nas amok zagospodarowania na nowo powierzchni. Przeprowadzka to dobry czas do pozbycia się zużytych rzeczy i sprawienia sobie nowych. Dlatego też nie wahajmy się, pakujmy kartony i róbmy powierzchnię na nowe.
Admin: Nancy Hugo,CKD

Sposoby na aranżację swojego mieszkania

Gdy wreszcie dorobimy się własnego kąta chcemy by było ono perfekcyjne. Mamy nareszcie okazję aby zrealizować od dawna oczekujące projekty na wystój pokoi. Często jednakże zamiary te muszą być skonfrontowane z zasobnością naszego konta, dostępnością wymarzonych mebli i dodatków w salonach meblowych oraz obowiązującą modą. Na które aspekty należy zwrócić największą uwagę?

 
Wnętrze restauracji
Admin: Haldane Martin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świetne wyposażenie do restauracji

Każdy właściciel restauracji stara się albo powinien zacząć starać się o każdy detal oraz ciekawy wystrój. Określone rewelacyjnie opcje ulepszeń wyszukać można na każdym kroku, ponieważ świat jest pełen inspiracji. Nowatorskie akcesoria restauracyjne, wśród których pojawiają się również przyprawniki, to niezaprzeczalnie znakomity wybór. Oferowane nam obecnie przez specjalistów opcje przyprawiają zdecydowanie o zawrót głowy.
Admin: OSRAM

Technologie ledowe

W czasie ostatnich paru lat znaczny postęp w dziedzinie technologii LED zwiększył powodzenie i zapotrzebowanie na oświetlenie LED. Obecnie diody LED są powszechnie stosowane, a technologia LED jest wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest jakość i estetyka oświetlenia.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.