Lampy
Lampa z diodami Led
Admin: kogakure
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Jakie oświetlenie wybrać do domu

Oświetlenie elektryczne jest niejako zastępcą światła dziennego i jako ten niepozorny zastępca ma jednocześnie duże znaczenie w urządzeniu wnętrza. Niezmiernie ważne jest to, aby to światło było podobne do dziennego. Szczególnie dużo rozwiązań oferuje typowy sklep z oświetleniem, a dostępne jest tam nowatorskie oświetlenie Cleoni.
lampa
Admin: Technolux
Zaczerpnięte z: Technolux

Oświetlenie w domu i ogrodzie

Światło jest niezwykle ważnym elementem dla ludzi i nie tylko. Podstawowe i najbardziej istotne jest światło dzienne, czyli to, które pochodzi od słońca. Gdy jednak nastaje ciemność, występuje potrzeba wprowadzenia światła sztucznego. Wykorzystuje się więc różnorodne źródła światła. Ich typ uzależniony będzie od zapotrzebowania, a przede wszystkim od tego, w którym pomieszczeniu się znajdą.
Led
Admin: Dennis van Zuijlekom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odkryj idealne podświetlenie do swojego mieszkania

Nikomu nie trzeba raczej nawet wspominać, że istnieje szereg rozmaitych kwestii które mogą w ogromnym wręcz stopniu wpływać na to, czy w swoim własnym mieszkaniu możemy cieszyć się rzeczywiście satysfakcjonującym nas poziomem komfortu. Na pewno dobrze jest zatroszczyć się o nie wszystkie z jak najwyższą uwagą, bowiem urządzenie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom kosztować nawet szczególnie wiele, a z drugiej strony zawsze może to dla nas być świetna inwestycja.
kolorowa lampa wisząca
Admin: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oświetlenie w domu - fakty i mity

Niezależnie od tego w jakim miejscu się przebywa, światło jest bardzo istotne. Odgrywa ono szczególną rolę tam, gdzie nie ma dostępu do naturalnego światła słonecznego, czyli na przykład we wnętrzach bez otworów okiennych, położonych pod ziemią. We współczesnym świecie człowiek nie jest w stanie wyobrazić sobie codzienności bez światła elektrycznego. Od długiego czasu przyzwyczajony jest do oświetlania mieszkania po zmroku z użyciem energii elektrycznej, gdyż jest to rozwiązanie efektywne i opłacalne.

Z jakim pomysłem stworzyć pokój dla gości?

Jak dobrze, po dniu pełnym wyzwań, przybyć do kochanego mieszkanka, usiąść na wygodnej sofie i w końcu porządnie odpocząć. Bez wątpienia, niejeden z nas marzy o podobnej chwili, siedząc kolejną godzinę nad zestawieniem. Jedynie we własnym domu jesteśmy w stanie odpowiednio zrelaksować się. Nawet, kiedy przeżywamy niezapomniane wczasy w luksusowym hotelu, to i tak tęsknimy za swoim mieszkaniem. Wnętrzem, które doskonale nadaje się do odpoczynku jest na pewno pokój dzienny. Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby stał się on wyjątkową enklawą spokoju.
Admin: INTERNITY

W jaki sposób kupić dobre lampy kuchenne?

W olbrzymiej liczby firm zajmujących się tego rodzaju działalnością łatwo stracić orientację. Dużo zależy tutaj od personalnych wymogów,a także od nawyków klienta. Czy ktoś chce mieć skromne oświetlenie punktowe czy celuję w odrobinę ekstrawagancji? Od odpowiedzi na takie pytanie zależy dużo kwestii związanych z oświetleniem kuchni czy z zakupem dla przykładu lampek biurowych. Lampki biurowe to bowiem ważny element wyposażenia pokoju, który daje możliwość, aby oświetlić swoje miejsce pracy.
szafki i meble
Admin: Zanette
Zaczerpnięte z: Zanette

Sypialnia w żadnym razie nie musi być przesadnie schematyczna!

Dużo w sumie zależy od naszej sypialni - przecież w rachubę wchodzi sen, ale także życie erotyczne. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli sypialnia w naszym domu nie będzie zbytnio nas satysfakcjonowała, poza tym będzie bardzo przestarzała, zapewne spowoduje, iż najzwyczajniej w świecie nie będziemy zbytnio zadowoleni z tych jakże ważnych sfer.
Lampa na stoliku w kolorze drewna
Admin: Graham Hill
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Światłość w czterech kątach

Ciekawym pomysłem jest zrezygnowanie ze sztampowych rozwiązań – lampy da się montować naprawdę wszędzie. Tak jest w przypadku takich nowoczesnych projektów, jak lampy podłogowe. Oświetlanie domu od dołu może ułatwić poruszanie się po mieszkaniu. Lampy podłogowe mogą funkcjonować jako drugorzędne źródło światła. Kiedy są obecne, możesz nocą zapalić kilka lamp dolnych, nie włączając sufitowego oświetlenia. Tym sposobem nie wyrwiesz ze snu wszystkich domowników. Nieduże lampy podłogowe możesz zamontować też na schodach w domu – efektywnie zmniejszy to niebezpieczeństwo nocnego wypadku.
Admin: Technolux

Lampy w domu i w ogrodzie

Dziś na rynku są produkty bez jakich to niezmiernie trudno jest żyć. Do takich obiektów na pewno przynależą wszelakiego rodzaju lampy, które zapewniają przeróżne światło. Jest ono nam potrzebne do pracy, do oświaty, do przyjemności, a także do wypoczynku. Dzięki niemu dużo czynności dnia codziennego można wykonywać też o późnej porze, a nawet w nocy.
Admin: OSRAM

Technologie ledowe

W czasie ostatnich paru lat znaczny postęp w temacie technologii LED zwiększył powodzenie i zapotrzebowanie na oświetlenie LED. Aktualnie diody LED są powszechnie implementowane, a technologia LED jest w miejscach, gdzie wymagana jest jakość i ładny efekt końcowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.