Oświetlenie
Salon w stylu industrialnym
Admin: Magdalenie Borowiak
Zaczerpnięte z: B.M. Polska Sp. z o. o.

Dbaj o modny design własnego mieszkania

Ludzie zainteresowani urządzeniem dosyć niewielkiego mieszkania - a to przecież raczej polska norma, w żadnym razie nie mogą zakładać, że to przesadnie ciężkie. Oczywiście tylko zbytnio zadufani w sobie rzekną, iż ze wszystkim są w stanie sobie dać radę, lecz prawda jest taka, że zwłaszcza rzetelna lektura takich artykułów jak chociażby ten jest w stanie dużo dać. Dobrze, o co zatem dbać, jeżeli bardzo pragniemy zadbać o nowoczesny wystrój własnego domu? Ważne jest choćby to, aby trochę podejrzeć jak to się robi na zachodzie!
Nocna lampka stojąca na stoliku
Admin: Christopher May
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Łazienka jest równie ważnym pomieszczeniem w domu, co pokój dzienny oraz kuchnia. To tutaj szykujemy się rano do pracy czy szkoły, a także odpoczywamy relaksując się w wannie bądź wybudzamy się ze zmęczenia biorąc chłodny prysznic. Z tej przyczyny musi być szczegółowo zaaranżowana i dopieszczona w każdym szczególe. Jak zatem doskonale zaaranżować łazienkę?
Wnętrze urządzone światłem
Admin: LARS
Zaczerpnięte z: LARS

Ekologia w domowym zaciszu

Ekologia nie polega tylko na ekonomicznym wykorzystywaniu zasobów środowiska, ale szczególnie właśnie na przemyślanym oraz rozsądnym wydawaniu gotówki. Już dawno wśród propozycji zaczęły pojawiać się lampy LED, stosujące inne sposoby oświetlenia.

Zaczaruj swoje wnętrze przy pomocy światła

Kuchnia to miejsce w którym spędzamy większość czasu. To główne w domu. To tutaj jesteśmy z rodziną, rozmawiamy o codziennych sprawach, czasem rozwiązujemy problemy, przyjmujemy znajomych i oczywiście przygotowujemy smaczne dania. Wymienione przyczyny sprawiają,że oświetlenie kuchni jest bardzo ważne i należy je projektować już w momencie wykańczania mieszkania.
Dekoracje sali weselnej
Admin: Emily May
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Techniki ozdobienia sufitu

Szczególnie ważne na weselu jest to, by się dobrze bawić i w właśnie tak uczcić ten istotny dzień. Trzeba jednak podkreślić, że wszystkie dekoracje nadają świątecznemu dniu właściwej powagi. Z tego powodu pięknie przystrojone pomieszczenie, w którym odbędzie się weselna zabawa to podstawa. Z kolei jednym z najważniejszych części samego pomieszczenia jest sufit. Ładnie przystrojony sufit to już duży sukces. Z kolei niezbyt estetyczny może zniszczyć efekt, jaki sprawia pozostała część sali. Jakimi metodami można prosto i efektownie udekorować sufit?
otwarta obudowa
Admin: Blake Patterson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najlepsze obudowy komputerowe

Na jakość pracy peceta wpływa wiele czynników również wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jedną ze spraw, o które należy zadbać w trakcie zakupienia komputera jest na przykład zatroszczenie się o porządną obudowę. Podejmowanie dużej ilości mniej bądź też bardziej istotnych wyborów co do nabycia najlepszej obudowy zajmuje w nowym tysiącleciu wartościowy czas, jaki wielu jednostkom ucieka nadzwyczaj pospiesznie.

Meblujemy funkcjonalny gościniec

Nasze mieszkanie to głównie miejsce naszego wypoczynku. Uwielbiamy po męczącym dniu w pracy wracać do ukochanego mieszkanka, w którym oczekuje na nas grono najbliższych osób. Odnajdujemy w naszym mieszkaniu spokój i ciepło domowego ogniska, przy którym tak przyjemnie można się wygrzać po pracowitym dniu. Nasz dom to twierdza, gdzie możemy wypocząć i zebrać siły na kolejne wyzwania, które stawia przed nami rzeczywistość.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Inna jakość oświetlenia dla indywidualistów

Wyjątkowy charakter mieszania obecnie nie jest czymś na co mogą sobie pozwolić zaledwie nieliczni. główną rolę gra tu oświetlenie, które nie musi się już ograniczać do dostępnych na rynku typowych lamp wiszących czy kinkietów. Coraz częściej używanym akcesorium jest dioda led, która zwykle kojarzona jest z wieloma rodzajami ekranu w sprzętach elektronicznych, choć nie jest to jej jedyne zastosowanie.
lampa wisząca
Admin: Faruk Ateş
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak właściwie oświetlić swoje pomieszczenie?

Wiadoma sprawa - w takim kraju jak choćby nasza Polska, czymś ze wszech miar ważnym jest to by nigdy nie zapominać jak wielce ważną rolę odgrywa temat odpowiedniego oświetlenia. Jeżeli klimat Polski jest stosunkowo kiepski, przynajmniej porównując do Australii, Nowej Zelandii czy Sycylii, to powinniśmy w jakiś sposób uatrakcyjniać swoje życie. Bardzo dobrze, że tak naprawdę mamy jakiekolwiek możliwości, dzięki którym nareszcie będziemy mieli okazję kapitalnie oświetlić wszystkie pomieszczenia!
lampy
Admin: www.LampYY.pl

popularne tendencje w oświetleniu mieszkania

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – cytując Kazika. I trzeba się z tym zgodzić. W Polsce czas jesienno-zimowy ciągnie się długo a ilość promieni słonecznych docierających do powierzchni jest niewystarczająca co bardzo niekorzystnie wpływa to na nasze samopoczucie. Depresja i brak energii dopada nas znacznie częściej i mocniej aniżeli latem. Można poprawić tę sytuację zwiększając odpowiednią ilość światła sztucznego, a wybór tutaj jest ogromny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.