Oświetlenie
Sklejka
Admin: Pete
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie tworzywa zastosować w aranżacji wnętrz, aby było ono komfortowe?

Kiedy kilka miesięcy temu nareszcie poszedłem na swoje, tzn. do małego mieszkania w Gdańsku, bardzo dobrze wiedziałem, że i tak czeka mnie dużo roboty. Przecież nawet niewielkie mieszkanie to konieczność spędzenia niezliczonej ilości godzin na aranżacjach. Pewnie nie powinienem wspominać, że i tak gra jest warta świeczki? Moim skromnym zdaniem aranżacja mieszkania to istotny proces, wiele zależy od tego, jak urządzimy choćby swoją łazienkę. Nie ukrywajmy, iż w grę wchodzą niemałe pieniądze. W jaki sposób zatem zabrać się za aranżowanie własnego mieszkanka?
Lampy wiszące
Admin: Mavis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/

Oryginalne oświetlenie Twojego domu

Wakacje to ten okres w roku, gdy część osób podejmuje decyzję modyfikacje w mieszkaniu czy domu. Część ludzi robi ogromne remonty, wraz z burzeniem ścian, zmianą podłóg i przewracaniem wszystkiego do góry nogami. Istnieją jednak tacy, którym wystarczy drobna zmiana.
Dekoracje sali weselnej
Admin: Emily May
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Techniki ozdobienia sufitu

Szczególnie ważne na na imprezie weselnej jest to, by się dobrze bawić i w właśnie tak uczcić ten ważny dzień. Trzeba jednak podkreślić, że wszystkie dekoracje nadają świątecznemu dniu właściwej powagi. Z tego powodu pięknie przystrojone pomieszczenie, w którym odbędzie się weselna zabawa to podstawa. Poza tym jednym z najważniejszych elementów samej sali jest sufit. Ładnie ozdobiony sufit to już duży sukces. Z kolei nieszczególnie estetyczny jest w stanie zniszczyć wrażenie, jakie sprawia pozostała część sali. Jakimi metodami można prosto i skutecznie przystroić sufit?
Oświetlenie
Admin: LZF
Zaczerpnięte z: 9design

Najlepsze oświetlenie pomieszczenia

Jeśli chcemy cieszyć się na co dzień rzeczywiście satysfakcjonującym nas poziomem wygody, to znalezienie odpowiedniego oświetlenia do mieszkania z pewnością jest dla nas niezwykle istotną kwestią. Swoją drogą, obecnie cała ta dziedzina jest bardzo rozwinięta – można spotkać w niej bardzo wiele różnych rozwiązań, co bardzo dobrze pokazuje, że odgrywa ona w naszym życiu codziennym bardzo ważną rolę.
lampy stojące
Admin: Amanda Halprin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Znajdź fajną lampę dla swojego domu

Meblowanie mieszkania to nie lada wyzwanie dla osób, którzy dopiero, co zostali właścicielami własnego m. Jest to przyjemność, a jednocześnie stres związany chociażby z koniecznością zmieszczenia się w określonych kwotach. Obok mebli, często również potrzebne nam są odpowiednio dobrane lampy.
oświetlenie w mieszkaniu

Lampy do wnętrz Jak wybrać lampy do wnętrza?

Oświetlenie to trzy czwarte sukcesu przy projektowaniu wnętrz. Idealnie jest, już w trakcie budowy domu, lub przebudowy mieszkania pomyśleć, która część naszego domu, mebel lub obraz jest wart wyeksponowania.

Kupujemy oświetlenie LED

Moda na nowoczesne oświetlenie nasila się. Chcemy zmniejszać bez przerwy swoje rachunki za prąd i chcemy nowoczesnych możliwości. LED to ciągle jeszcze nowa technologia, a zdobyła od razu popularność. Dopiero zamieniliśmy typowe żarówki na energooszczędne, a już pojawiło się nowoczesne, lepsze rozwiązanie. Nawet telewizory także są dostępne w tej technologii. Czy LED może okazać wyjątkowy?
Taśma ledowa
Admin: Mark Bell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Technologia oświetlenia LED

Niemal każdy świetnie zna oświetlenie rodzaju LED. Na początku żarówki ledowe były wykorzystywane najczęściej w elektronice. Zwykle małe punkciki diod były wykorzystywane jako kontrolki w różnego typu urządzeniach elektrycznych. Wtedy zwykle miały kolor czerwony Kiedy jednak zmieni się ich kolor na biały oraz wydatnie poprawi moc wytwarzanego przez nie światła, mogą być używane jako zwykłe źródło światła.
Designerskie wnętrza mieszkań
Admin: ビッグアップジャパン
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sposoby na oświetlanie mieszkania

W toku projektowania mieszkania warto pomyśleć o pewnych sprawach, jakie niekiedy prosto mogą człowiekowi umknąć. Oświetlenie to naprawdę istotny fragment każdego liczącego się wystroju, który składa się na całościowy odbiór mieszkania w oczach przyjaciół ,jak również bliskich. Każda osoba, która zdecydowanie troszczy się o wygląd lokum musi więc wyjątkowo intensywnie zatroszczyć się także o dopasowanie oświetlenia do wszelkich mebli bądź układu i przeznaczenia specyficznych pomieszczeń jak również korytarzy.
Admin: OSRAM

Oświetlenie ledowe

Sezon grillowy w pełni. Miły i pyszny wieczór z kolegami bądź rodziną wymaga wielu przygotowań. Niezbędny jest brykiet drzewny, dobry grill , zamarynowane pyszne mięso. Żeby przyzwoicie podjąć ludzi, musisz również nie zapominać o odpowiednich meblach ogrodowych. Na denerwujące insekty niezbędny będzie odpowiedni środek owadobójczy. No i jeszcze jeden zakup, najistotniejszy. Światło. Z miejsca zaznaczam, że buszując w sklepach, zapomnij o przestarzałych żarówkach. Zwróć za to uwagę na loga takie jak Schreder czy Ruud Lightning. Wytwórcy ci tworzą jasność jutra, to znaczy panele led.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.