Oświetlenie
Biuro, ergonomiczne stanowisko pracy
Admin: Tempur
Zaczerpnięte z: Tempur

Aranżujemy własne biuro - w domu!

Pracoholizm to zła cecha, a w końcu przenoszenie pracy zawodowej do własnego domu jest generalnie jednych z najbardziej istotnych objawów chorowania na ów stan. Jednakowoż tak czy siak w wielu przypadkach rzeczywistość jest taka, iż trudno wytrzymać bez pracy. A zresztą nie przesadzajmy przesadnie ze swoim uzależnieniem od pracowania - bo różnie to bywa. A więc można śmiało powiedzieć, że choć w wielu przypadkach dzieci albo żona narzekają, iż pracujemy za wiele, to jednak no takie mamy czasy. Aby móc utrzymać w XXI wieku własną familię należy mieć niemałą ilość kasy. A żeby zarobić kasę czymś najzupełniej niezbędnym jest wytężona praca. Może w Norwegii czy Danii jest inaczej, to jednakże są to i tak wyjątki. Akurat my powinniśmy wytrwale pracować, taki kraj.
Wnętrze urządzone światłem
Admin: LARS
Zaczerpnięte z: LARS

Ekologia w domowym zaciszu

Postawa ekologiczna nie opiera się tylko na oszczędnym wykorzystywaniu zasobów środowiska, lecz w głównej mierze właśnie na oszczędnym i przemyślanym wydawaniu pieniędzy. Już dawno wśród propozycji zaczęły pojawiać się lampy LED, stosujące innowacyjne sposoby oświetlenia.
podwójne łóżko
Admin: Iqbal Osman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

Aby mieć zdrowie i powodzenie, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – mawiają Chińczycy. Tak właśnie ma się sytuacja ze spaniem. Od tego czy dobrze wypoczęliśmy, zależy cały dzień.

Sypialnia to pokój szczególny nie tylko dlatego , że przesypiamy w niej jedną trzecią życia. Ważna jest chociażby strona świata na której znajdują się jej okna. Należy wiedzieć więc aby do spania w domu decydować się na miejsce ustronne, jak najmniej nasłonecznione i położone jak najdalej od głównych drzwi.
Led
Admin: Dennis van Zuijlekom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odkryj idealne podświetlenie do swojego mieszkania

Nikomu nie trzeba raczej nawet wspominać, że istnieje szereg rozmaitych kwestii które mogą w ogromnym wręcz stopniu wpływać na to, czy w swoim własnym mieszkaniu możemy cieszyć się rzeczywiście satysfakcjonującym nas poziomem komfortu. Na pewno dobrze jest zatroszczyć się o nie wszystkie z jak najwyższą uwagą, bowiem urządzenie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom kosztować nawet szczególnie wiele, a z drugiej strony zawsze może to dla nas być świetna inwestycja.
Oświetlenie
Admin: LZF
Zaczerpnięte z: 9design

Najlepsze oświetlenie pomieszczenia

Jeśli chcielibyśmy cieszyć się na co dzień rzeczywiście zadowalającym nas poziomem wygody, to wybór idealnego oświetlenia do mieszkania niewątpliwie jest dla nas bardzo ważną sprawą. Zresztą, w chwili obecnej cała ta branża jest bardzo rozwinięta – możemy spotkać w niej szereg rozmaitych rozwiązań, co świetnie pokazuje, że odgrywa ona w naszym życiu codziennym bardzo ważną rolę.
czujniki indukcyjne

Żarówki led w najniższej cenie

Dziś szczególnie liczy się ekologia oraz oszczędność – nie tylko, jeżeli chodzi o pieniądze, lecz przede wszystkim o zasoby surowców naturalnych. Żarówki led gu10 zalicza się do tych najlepszych, dostępnych dziś na rynku, z tego też powodu warto zainwestować w znakomity produkt od cenionego szczególnie producenta. Szerokie możliwości czy pewność najwyższej jakości to nie jedyne zalety żarówek ledowych.
Sklejka
Admin: Pete
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie tworzywa zastosować w aranżacji wnętrz, aby było ono komfortowe?

Kiedy kilka miesięcy temu wreszcie poszedłem na swoje, tzn. do niewielkiego mieszkanka w Poznaniu, świetnie orientowałem się, że tak czy siak czeka mnie wiele pracy. Przecież nawet niewielkie mieszkanie to konieczność spędzenia niezliczonej ilości godzin na aranżowaniu. Pewnie nie muszę pisać, że tak czy siak ta gra jest warta świeczki? Moim zdaniem aranżacja mieszkania to ważna sprawa, sporo zależy od tego, jak urządzimy chociażby swoją łazienkę. No i nie ukrywajmy, iż w grę wchodzą niemałe pieniądze. W jaki sposób zatem zabrać się za urządzenie swojego mieszkania?
Pod kloszem
Admin: Pedro Lozano
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/peterlozano/2661321197/

Lampy jakich szukałeś

Jest bardzo wiele różnorodnych źródeł światła. Ich wygląd, a co najważniejsze charakter emitowanego światła uzależniony jest od umiejscowienia oraz przeznaczenia. Niektóre z nich służą oświetleniu różnego rodzaju pomieszczeń, inne mają charakter sygnalizacyjny lub ostrzegawczy. Standardowym przykładem tych ostatnich może być uliczna sygnalizacja świetlna. Jeżeli chodzi o rodzaje oświetlenia używane w domu, to także jest spore zróżnicowanie. Odmienny charakter posiadają lampy do sypialni, a inny te wykorzystywane w łazience.
Admin: INTERNITY

W jaki sposób kupić dobre lampy kuchenne?

W olbrzymiej liczby firm zajmujących się tego rodzaju działalnością łatwo stracić orientację. Dużo zależy tutaj od personalnych wymogów,a także od nawyków klienta. Czy ktoś chce mieć skromne oświetlenie punktowe czy celuję w odrobinę ekstrawagancji? Od odpowiedzi na takie pytanie zależy dużo kwestii związanych z oświetleniem kuchni czy z zakupem dla przykładu lampek biurowych. Lampki biurowe to bowiem ważny element wyposażenia pokoju, który daje możliwość, aby oświetlić swoje miejsce pracy.
łazienka
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Urządzamy łazienkę, która będzie idealnym miejscem odpoczynku- na co należy zwrócić uwagę podczas urządzania łazienki w naszym mieszkaniu

Łazienka to pomieszczenie, na które należy zwracać szczególna uwagę podczas urządzania domu. Jest to miejsce, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy- musi być więc ono przytulne tudzież funkcjonalne.Kiedy mamy duży dom nie mamy większego problemu z tym jak rozmieścić poszczególne elementy armatury w łazience. Większy kłopot zaczyna się, gdy mamy ograniczoną ilość powierzchni, a chcemy stworzyć tak samo funkcjonalne i przytulne miejsce do relaksu w trakcie kąpieli bądź prysznica. Urządzając łazienkę trzeba także pamiętać o tym, by wszystkie dekoracje bądź elementy wyposażenia były zrobione z materiałów odpornych na wodę tudzież takich, które dosyć łatwo można wyczyścić, gdyż higiena łazienki jest wyjątkowo ważna. Można również zdecydować się na dwa osobne pomieszczenia łazienkowe- jedno z nich będzie jak salon SPA, w którym będziemy mogli odpocząć dowolną ilość czasu. Urządzanie każdego pomieszczenia łazienkowego wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniej armatury. W przypadku tego typu pomieszczeń nie powinniśmy też zapominać o prawidłowym oświetleniu naszego wnętrza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.