Żarówki

Zaczaruj swoje wnętrze przy pomocy światła

Kuchnia to miejsce w którym spędzamy większość czasu. To główne w domu. To tutaj jesteśmy z rodziną, rozmawiamy o codziennych sprawach, czasem rozwiązujemy problemy, przyjmujemy znajomych i oczywiście przygotowujemy smaczne dania. Wymienione przyczyny sprawiają,że oświetlenie kuchni jest bardzo ważne i należy je projektować już w momencie wykańczania mieszkania.
jadalnia
Admin: InsideLab
Zaczerpnięte z: Grupa Jukatan

Oświetlamy swój mieszkanie, lecz niby w jaki sposób?

To najzupełniej typowe, że mądrze myślący osobnik zawsze będzie mocno się starać o to by zapewnić swojemu domowi nieprzeciętne pod wszystkimi względami oświetlenie. Można śmiało powiedzieć, iż to taki nasz obowiązek. Na początek bardzo poważnie zastanówmy się dlaczego tak naprawdę trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie wszelkich swoich pomieszczeń. Nierzadko zapewne rozmyślamy o tym jakie są w sumie najbardziej znaczące czynniki dotyczące oświetlenia. Na całe szczęście po szczegółowej lekturze tego tekstu pewnie nie będzie żadnych wątpliwości...
żyrandol kryształowy
Admin: HarshLight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odpowiednio dobrane oświetlenie ważne zarówno w domu jak i w miejscu pracy

Dzisiaj ogromnie dużą popularnością cieszą się programy, gdzie fachowcy pomagają nam we właściwym wyposażeniu wnętrz naszego mieszkania lub nawet w jego wyremontowaniu. Mnóstwo cennych porad, które możemy usłyszeć w każdym odcinku takiej produkcji naprawdę są w stanie pomóc ogromnej grupie osób, które często nie umieją zdecydować co będzie bardziej na miejscu w przypadku pomieszczeń ich mieszkań.
Admin: Technolux

Lampy do domu jakich nie znacie

Każdy człowiek wie, jak istotną rolę w aranżacji mieszkania i ogrodu odgrywa oświetlenie. Nawet przepiękne wnętrze można oszpecić zakładając nieodpowiednio dobrane lampy ze zbyt mocnymi lub zbyt słabymi żarówkami. Zwróćmy na to uwagę, przy urządzaniu naszego domu, a jeżeli nie mamy pojęcia o oświetleniu i nawet intuicyjnie nie wyczuwamy co zda egzamin a co nie - poprośmy o pomoc fachowca. Wielu architektów wnętrz zna się doskonale na oświetleniu, więc warto skorzystać z ich pomocy.
Ledowe lampki
Admin: Guilhem Vellut
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przy jakim świetle dobrze się pracuje

Dobre oświetlenie to niezwykle istotny element wyposażenia mieszkania. Wybieramy doskonałe oferty żarówek do lamp wiszących. Praca na co dzień przy dobrym oświetleniu daje lepsze efekty. Jakiego rodzaju żarówki są aktualnie polecane przez producentów?
żarówki led
Admin: US CPSC
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy są dziś oryginalne formy oświetlenia?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas lubi przebywać w pomieszczeniach niesłychanie dobrze oświetlonych. W ostatnim czasie na skutek europejskich regulacji zarówno koniecznie byliśmy zmuszeni do zmiany naszych zwyczajów oświetleniowych, które jak wiemy wielokrotnie nie sprzyjały środowisku. Niemniej jednak wraz z biegiem czasu sytuacja ta uległa bez wątpliwości znacznej poprawie, czego wyrazem są w wielu przypadkach stosowane w naszych mieszkaniach wszelkiego rodzaju żarówki energooszczędne.
Światła LED
Admin: Yasna Communications
Zaczerpnięte z: Yasna Communications

Nowości ledowe w reklamie

Światło i źródło światła led nazywa się zjawiskiem elektroluminescencji, czyli zdolności emitowania światła kiedy płynie przez nie prąd. Jego powstanie zawdzięcza się przyłożeniu specjalnej diody oraz napięcia i przepływu przez nie prądu elektrycznego.Ta nowoczesna technologia nie będzie się bez zastosowania nowoczesnej elektroniki.
Nowe wyciągi kuchenne firmy Miele
Admin: Miele Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Miele Sp. z o.o.

Dlaczego należy doceniać bardzo duże znaczenie oświetlenia ledowego!

XXI wiek jest wspaniały - to znaczy XXI oraz końcówka XX-wieku. Przede wszystkim dlatego, że mamy nareszcie wiele możliwości. Np. mamy możliwość wejść do jakiegoś sklepu, a w konsekwencji wybrać oświetlenie ledowe.
lampa asperatus
Admin: asperatus.pl
Zaczerpnięte z: asperatus.pl

Oświetlenie – zadbaj o wnętrze

Dobre oświetlenie czy to miejsca pracy czy miejsca odpoczynku, to bardzo istotny aspekt. W życiu często nie zwracamy uwagi na typ użytego oświetlenia w pomieszczeniu w którym na przykład odpoczywamy. Wynika to z niewielkiej świadomości tego w jaki sposób oświetlenie wpływa na nas. Ergonomia w sposób dogłębny przygląda się temu zagadnieniu i określa szczegółowe zasady jak powinny być przygotowane lokale aby odczuwalny był komfort pracy. Regulacje dotyczą między innymi rodzaju użytej lampy, natężeniu oświetlenia, kąta padania światła i innych rzeczy.

Co musisz wziąć pod uwagę wybierając oświetlenie do własnego domu?

Nie wszyscy ludzie wiedzą o tym, jak niezwykle ważną rolę posiada oświetlenie. Jego typ powinien być dopasowany do typu pomieszczenia oraz do zastosowania. Inaczej oświetlona jest sala szkolna, a inaczej wnętrze filharmonii. Wnętrze może być oświetlone ogólnie lub miejscowo. Pierwszy z nich wyróżnia się tym, że użyte jest pojedyncze źródło światła, służące do oświetlenia całego pomieszczenia. Drugi natomiast stosowany bywa w celu oświetlenia jednego konkretnego miejsca. Te dwa sposoby można również stosować razem. Odpowiedni typ i moc światła to sprawy, mające niezwykle duże znaczenie dla ludzkiego organizmu. Chodzi w największym stopniu o oczy. Źródła światła mogą także mieć funkcję wyłącznie ozdobną. Przykładem mogą być lampy lawowe, które aktualnie znów wracają do mody. Wykorzystywana w nich kolorowa parafina tworzy ładne wzory pod wpływem rozgrzanej żarówki.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.