Dioda
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Odkrywamy LEDy

Zmiany wnętrz u nikogo nie powoduje dobrych emocji, trzeba zaprojektować każdy drobiazg, tak by mieszkało się jeszcze wygodniej niż dotychczas. Najbardziej znane domysły wywołuje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy planowaniu oświetlenia w pomieszczeniu warto pomyśleć nad oświetlenia ledowego. Lampa LED to źródło energii, które jest oparte na diodach elektroluminescyjnych. Są one schowane w obudowie umożliwiającej je zastosować w obudowie oświetleniowej przeznaczonej dla żarówek.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Inna jakość oświetlenia dla indywidualistów

Wyjątkowy charakter lokalu obecnie nie jest czymś na co mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Kluczową rolę odgrywa oświetlenie, które nie musi się już ograniczać do dostępnych na rynku typowych lamp wiszących czy kinkietów. Coraz częściej wykorzystywanym elementem jest dioda led, która zwykle kojarzona jest z wieloma modelami wyświetlaczy w sprzętach elektronicznych, choć nie jest to jej wyłączne przeznaczenie.
Wnętrze urządzone światłem
Admin: LARS
Zaczerpnięte z: LARS

Ekologia w domowym zaciszu

Postawa ekologiczna nie bazuje jedynie na ekonomicznym wykorzystywaniu zasobów naturalnych, ale w głównej mierze właśnie na umiarkowanym oraz przemyślanym wydawaniu pieniędzy. Już dawno na rynku zaczęły pojawiać się lampy LED, wykorzystujące nowoczesne technologie oświetlenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.