Na różne okazje
Admin: Greencolander)

Idealne kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne stosowane w zdobnictwie to unikalne, twarde i niezwykle czyste odmiany niektórych minerałów. Oszlifowane i oprawione w szlachetne kruszce, stanowiły od stuleci przepiękną ozdobę i oznakę prestiżu. Są one niezastąpionym elementem insygniów władzy królewskiej, biżuterii i kosztowności, ale mają zastosowania również w przemyśle i urządzeniach technicznych. Przypisywano im także dawniej cechy terapeutyczne i czarodziejskie, posiadały funkcję symboliczną w tekstach religijnych.
Zespół muzyczny
Admin: Dennis Jarvis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najlepsza sala weselna

Organizacja doskonałego szkolenia to duże wyzwanie. Zanim jednak zaczniemy całe przedsięwzięcie, należy starannie przemyśleć koncepcję wydarzenia, jakie pragniemy zorganizować, a także określić profil oraz liczbę uczestników.
Para zakochanych
Admin: http://www.flickr.com

Randki w internecie - warto spróbować?

Obecny internet może nam służyć na sporo rozmaitych sposobów – wystarczy po prostu rzucić okiem na to, jak ogromnym zróżnicowaniem charakteryzują się istniejące w nim portale aby bardzo szybko zobaczyć, że za jego pośrednictwem jesteśmy w stanie zrobić dosłownie wszystko.
Rozświetlmy sobie i naszym gościom święta
Admin: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Wkrótce Święta

Już niebawem Święta Bożego Narodzenia jedne z najcudowniejszych świąt w roku. Jest to czas, gdy przeznaczamy więcej czasu swojej rodzinie, najbliższym. Zapominamy wówczas na chwilkę o powszednich problemach, krzywdach, pretensjach. Do tych świąt bardzo długo i bardzo dokładnie się przygotowujemy. Robimy, czy też nabywamy na przykład przerozmaite dekoracje bożonarodzeniowe.

Nadchodzi sezon komunijny

Zbliża się okres, kiedy dzieci przystąpią do najważniejszego sakramentu. Komunia, ponieważ o niej jest ten tekst, to świadome przymierze malucha z Chrystusem. Przed tym świętem religijnym dzieci chadzają na nauczania, aby przyswoić sobie sedno tego sakramentu. Ty także, jako opiekun, musisz się właściwie przygotować.
kolorowe pisanki
Admin: maptagsde
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

O czym powinno się nie zapomnieć podczas przygotowań do świąt Wielkiej Nocy?

Nie tak dawno mieliśmy Boże Narodzenie , a już dziś niektóre panie domu myślą o kolejnych dużych świętach, a mowa oczywiście o Wielkanocy.

Święta Wielkiej Nocy to dla katolików najbardziej znaczące i najradośniejsze święto w ciągu roku. Obchodzone jest dla upamiętnienia męki pańskiej i rezurekcji Chrystusa w trzecim dniu. Czas tych świąt jest ruchomy, odbywają się one niezmiennie w trzecią niedzielę po pierwszej pełni księżyca. Od terminu tej pełni zależy wiele innych chrześcijańskich świat ruchomych.
zaproszenia ślubne
Zaczerpnięte z: http://www.waszezaproszenia.pl/

Karnety na prezent

Okres, kiedy nadchodzą święta, jest czasem coraz większej aktywności na poczcie. Przedświąteczny ruch najłatwiej zauważyć zwłaszcza wśród ludzi starszych, którzy nie są zaprzyjaźnieni z udogodnieniami płynącymi z nowoczesnych mediów. Wysyłają oni więc kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a ponadto także kartki urodzinowe. Zazwyczaj wydaje nam się to przestarzałe, nudne, proste i nieestetyczne, gdy np. mamy na myśli kartki ręcznie robione.
Admin: http://www.flickr.com

Ślub za granicą - marzenie wielu narzeczonych

Na ten jedyny dzień czekamy całe nasze życie. Głównie panie organizują go jeszcze w dzieciństwie. Marzą o cudownej białej sukni, szykownej karocy i księciu na białym koniu. Oczywiście z upływem czasu, nasze marzenia zmieniają się. Ale ciągle posiadamy w myślach gotowy schemat, który chcemy kiedyś wykonać.
prezent dla partnera
Admin: desi.italy

Efektowny prezent dla ukochanej osoby

Na pewno każdy kto tylko jest w stałym związku ma pełną świadomość tego, jak dużą radość można sprawić drugiej osobie poprzez sprawienie jej jakiegokolwiek, rzeczywiście ciekawego prezentu. Przez cały rok spotkamy ku temu całe mnóstwo różnych okazji, więc jak najbardziej warto raz na jakiś czas włożyć w to nieco wysiłku i poszukać jakiegokolwiek ciekawego pomysłu. Fantastyczną wiadomością może być to, że w chwili obecnej możliwości w tej kwestii są naprawdę duże, zatem dosłownie zawsze będziemy w stanie znaleźć coś idealnego.
Wycieczki, góry
Admin: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Szampan w górach

Najwyższy czas, aby wybrać i zarezerwować sobie dobre miejsce na bal sylwestrowy. Miesiąc przed Nowym Rokiem może już być za późno, by znaleźć niezajęte pensjonaty w najchętniej odwiedzanych miejscach w kraju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.