O projektowaniu wnętrz
budowa domu
Admin: FRESH PR
Zaczerpnięte z: FRESH PR

Poradnik budującego dom

O czym trzeba pamiętać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie znaleźć te informacje? Zapraszamy do czytania naszego poradnika. W trakcie budowy domu, sprawą ważną, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie końcowym jest zbrojenie betonu. Prawidłowo zrobione, stanowi zapewnienie dłuższej żywotności naszego domu.
ogrodzenie
Admin: ARAD
Zaczerpnięte z: ARAD

Jaki rodzaj ogrodzenia postawić?

Ogrodzenia są istotnym elementem zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i placów budowy. W pierwszym przypadku najważniejszym czynnikiem jest wytrzymałość płotu, by przetrwało przez długi czas w nienaruszonym stanie, a także jego wygląd zewnętrzny w zależności od preferencji. W przypadku placów budowy na pierwszy plan wysuwają się inne aspekty. Wygląd nie odgrywa dużej roli.
Fototapety z rowerem
Admin: art.widi
Zaczerpnięte z: art.widi

Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja niedużego mieszkania jest trudnym zadaniem. Używając niezawiłe sztuczki, można w dość prosty sposób optycznie przekształcić proporcje pomieszczeń. Wśród sprawdzonych metod największym powodzeniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jaskrawych i ciemnych odcieni lub użycie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie błyszczące.
budowa tarasu
Admin: LIBET
Zaczerpnięte z: LIBET

Co charakteryzuje dom ekologiczny?

Kto z nas nie marzy o własnym domu? Jednak posiadanie go nie jest wcale tak prostą rzeczą. Głównym i decydującym elementem są względy finansowe. Kiedy jednak uda nam się już nagromadzić wystarczającą sumę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny oglądając różne projekty domów parterowych, to warto pomyśleć nad rozwiązaniami wspomagającymi nam podczas już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy w błoto.
Skandynawia we wnętrzu
Admin: Pracownia Anny Koszeli
Zaczerpnięte z: Pracownia Anny Koszeli

Co mieszkanie mówi o lokatorach

Mieszkanie świadczy o właścicielu, jest to kwestia bezdyskusyjna. Jak więc pragniemy być widziani - jako osoby wybierające sprawdzone metody, czy na przykład otwarte na nowości? Jak postrzegamy własną osobę? Nawet gdy nie posiadamy umiejętności graficznych, do utworzenia komputerowej symulacji wnętrza, starczy nam fantazja. Przed rozpoczęciem trzeba dać sobie chwilę czasu na relaks, a potem najkorzystniej przebywając w przestrzeni którą staramy się umeblować, pomyśleć nad wykonaniem wnętrza.
garaże
Admin: raneko

Garaż obok domu

Gdy planujemy wybudowanie swojego mieszkania nie powinno się zapomnieć o tak ważny aspekcie jakim jest garaż. Nawet jeśli nie posiadamy auta, w przyszłości możemy je nabyć. Jasne jest, że mieszkanie buduje się zazwyczaj z myślą o długoterminowym zamieszkaniu, z tego względu nawet w tym wypadku powinno się mieć na względzie garaż. Gdy ktoś nie posiada auta, jest on bardzo przydatny. Czasami służy jako przechowalnia starych mebli czy innych rzeczy.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Admin: art.widi.pl
Zaczerpnięte z: http://art.widi.pl

Idealna fototapeta z ludźmi Poczytaj w jaki sposób tworzą to artyści

Zamiłowanie artystów anatomią i indywidualnymi cechami ludzkiego ciała nigdy się nie ukończy. Postać człowieka ukazuje się już na pradawnych znaleziskach.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Inna jakość oświetlenia dla indywidualistów

Unikatowy charakter lokalu obecnie nie jest czymś na co mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Kluczową rolę odgrywa oświetlenie, które nie musi się już ograniczać do popularnych w sklepach, typowych lamp stojących czy naściennych. Coraz częściej używanym akcesorium jest dioda led, która zazwyczaj kojarzona jest z rozmaitymi rodzajami wyświetlaczy w sprzętach elektronicznych, choć nie jest to jej jedyne zastosowanie.
Led
Admin: Dennis van Zuijlekom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odkryj idealne podświetlenie do swojego mieszkania

Nikomu nie musimy chyba nawet wspominać, że istnieje bardzo wiele najróżniejszych spraw które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na to, czy w swoim własnym mieszkaniu będziemy mogli cieszyć się rzeczywiście zadowalającym nas poziomem komfortu. Z pewnością warto zadbać o nie wszystkie z jak najwyższą uwagą, bowiem przygotowanie dla siebie takiego wymarzonego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom być nawet szczególnie kosztowne, a z drugiej strony za każdym razem może to dla nas być świetna inwestycja.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Admin: Dekoral.pl
Zaczerpnięte z: Dekoral.pl

Kupujemy odkurzacze centralne

O porządkach dobrze jest pomyśleć już podczas projektowania domu. Na rynek w Polsce weszły w ostatnim czasie urządzenia, które podbiły serca amerykańskich gospodyń domowych. Mowa o odkurzaczach centralnych. To ogromnie funkcjonalne i pomocne urządzenia, ich największą zaletą jest oszczędność miejsca. Jednostkę centralną takiego odkurzacza można zamontować przykładowo w piwnicy, z kolei w pokojach tworzy się specjalne gniazda, gdzie schowany jest wąż tego urządzenia. Wszystkie nieczystości wędrują do jednostki centralnej, którą należy co jakiś czas opróżniać. Pozwala to na jednoczesne sprzątanie właściwie w całym domu.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.