O projektowaniu wnętrz
Admin: axeldeviaje

Urządzamy wymarzoną łazienkę

Wielu ma marzenia o ślicznej łazience. Jeżeli jednak do zagospodarowania posiadamy niewielką ilość metrów kwadratowych, nie powinniśmy zapominać, iż w parze z walorami estetycznymi powinna również iść funkcjonalność.
Admin: Dekoria.pl

Ozdoby okienne

Istnieje dużo czynników, które tworzą styl i atmosferę konkretnego wnętrza. Większość ludzi wskazałaby w tym kontekście przede wszystkim umeblowanie i akcesoria, jak również barwę ścian. Równie ważne bywa oświetlenie, a także wygląd i dekoracje okien. Ostatni z wymienionych elementów, podobnie jak wszelkie pozostałe części wyposażenia, podlega trendom.
budowa domu
Admin: FRESH PR
Zaczerpnięte z: FRESH PR

Poradnik budującego dom

O czym trzeba pamiętać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie znaleźć te informacje? Zapraszamy do czytania naszego poradnika. Podczas budowy domu, rzeczą istotną, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie finalnym jest zbrojenie betonu. Dobrze wykonane, stanowi gwarancję dłuższej żywotności naszego budynku.
termoizolacje
Admin: Baumit

Wybór sprzętów i dekoracji do domu

Stylizacja mieszkania to wyzwanie podczas, którego warto zadbać o to by każde pomieszczenie nie tylko pięknie wyglądało, ale było także funkcjonalnie urządzone. Jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia. Zazwyczaj nie wiemy, jak znaczącą rolę pełni jej aranżacja. Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym często bywamy i ważnym jest, by spełniała swoje podstawowe funkcje, a także była gustownie urządzona. Często stosowanym rozwiązaniem są meble kuchenne robione na wymiar. Wybrany system zabudowy dopasowuje się do standardów pomieszczenia i indywidualnych wymogów klientów.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Odkrywamy LEDy

Nowa aranżacja wnętrza u nikogo nie powoduje pozytywnych emocji, trzeba zaprojektować każdy szczegół, tak by mieszkało się jeszcze lepiej niż przedtem. Największe domysły wywołuje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy szkicowaniu oświetlenia w pomieszczeniu warto zastanowić się oświetleniem ledowym. Lampa LED to źródło energii, które opiera się na diodach elektroluminescyjnych. Są one umieszczone w obudowie pozwalającej je zastosować w obudowie oświetleniowej wybranej dla żarówek.
Łazienka, szkło białe lakierowane
Admin: Saint-Gobain Glass
Zaczerpnięte z: Saint-Gobain Glass

Szklane elementy wystroju wnętrz

Szkło to elegancki element wystroju. Daje bardzo dużo możliwości w każdym domu, niezależnie od wielkości. Nie ogranicza i delikatnie dzieli. Balustrady, drzwi, ale także panele ze szkła – jak wykorzystać szklane elementy?
budowa domu
Admin: Röben
Zaczerpnięte z: Röben

W jaki sposób ogrodzić posesję?

Budowa domu to ogromna inwestycja. Wkładamy w tę działalność nie tylko wszystkie swoje oszczędności, ale także wolny czas. Dlatego chcemy, aby ostateczny rezultat był widowiskowy, a całość odpowiadała naszym marzeniom. Z zapałem oglądamy czasopisma dekoratorskie, poszukując w nich ciekawych rozwiązań. Szukamy wskazówek u krewnych, którzy mają budowanie domu już za sobą i chcą się z nami podzielić swoimi doświadczeniami. Tak naprawdę, każda rada może być dla nas niezwykle cenna. Nierzadko też korzystamy z pomocy architektów. Pragniemy, aby nasz dom był wspaniały i był wierny naszym wyobrażeniom.
budowa domu

Dom pod klucz

Jedna z najpoważniejszych decyzji w dorosłym życiu została podjęta. Zdecydowaliśmy się budować dom. Oczywiście zanim do tego dojdzie, czeka nas dużo spraw do załatwienia. Ale jeszcze wcześniej czeka nas kupno działki budowlanej. Jeżeli postanowimy kupić ją teraz, szansa prawdopodobieństwo że wyjdziemy na tym korzystniej, niż nasi przyszli sąsiedzi, którzy takową działkę zakupili w okresie od stycznia do czerwca.
droga i pobocze
Admin: POLBRUK
Zaczerpnięte z: POLBRUK

Tworzenie projektu organizacji ruchu drogowego

Projektowanie organizacji ruchu nie wymaga specjalnych pozwoleń ani odbycia kursów w tym zakresie. Jedyne, co jest potrzebne, to obeznanie w kwestiach sporządzania takich projektów oraz zgoda odpowiednich władz na wprowadzenie projektu w życie. Czasami konieczne jest uzyskanie pozwolenia komendy policji. Ma to miejsce w sytuacji zmiany organizacji ruchu na drogach powiatowych, wojewódzkich oraz krajowych.
Led
Admin: Dennis van Zuijlekom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odkryj idealne podświetlenie do swojego mieszkania

Nikomu nie musimy chyba nawet wspominać, że istnieje szereg różnych rzeczy które mogą w ogromnym wręcz stopniu wpływać na to, czy w swoim własnym mieszkaniu możemy cieszyć się naprawdę satysfakcjonującym nas poziomem komfortu. Na pewno warto zatroszczyć się o nie wszystkie z maksymalną uwagą, bowiem stworzenie dla siebie takiego dobrego miejsca do mieszkania nie musi wbrew pozorom kosztować nawet szczególnie wiele, a z drugiej strony zawsze będzie to dla nas fantastyczna inwestycja.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.