W domu i wokół
drewno
Admin: Konrad Gruza
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Eko przedmioty są coraz częściej kupowane

Tendencja na naturalne produkty zagościła do życia wielu ludzi. Przejawia się ona w wielu przypadkach, począwszy od jedzenia, przez akcesoria do mieszkania, kosmetyki, ubrania i w rzeczy samej zabawki. Moda na eko łączy się również z troską o środowisko. Otaczanie się naturalnymi produktami w znaczący sposób poprawia nasze dobre samopoczucie. Poza tym ważne jest to, że jesteśmy też zdrowsi, w przypadku gdy troszczymy się o to, co spożywamy.
Admin: decor8

Kanapy nie muszą zaliczać się do zwykłych mebli

Wybierając spośród atrakcyjnych propozycji producenta na rynku meblowym, należy przyjrzeć się dokładnie proponowanym zestawom mebli. Często istnieje możliwość zmiany jednego elementu, bez dodatkowej opłaty, a jedna część składowa często jest wystarczająca, by nadać kompletom oryginalności, nieszablonowości i praktyczności. Dane meble, jakie oferuje obecnie wiele marek i firm meblowych w naszym kraju stanowić mogą atrakcyjny element aranżacji całego pomieszczenia w domu oraz mieszkaniu, a także inspirację dla odwiedzających gości.
kostka brukowa
Admin: AWBUD Wyroby Betonowe
Zaczerpnięte z: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Kostka brukowa

Jednym z najchętniej wykorzystywanych pomysłów w aspekcie nawierzchni jest kostka brukowa. W większości przypadków używa się jej na chodnikach i placach, jak również na ulicach. Bywa produkowana z różnych materiałów. Może także mieć ozdobne funkcje. Bruk wykorzystywany jest od setek lat do utwardzania dróg.
budowa domu
Admin: FRESH PR
Zaczerpnięte z: FRESH PR

Poradnik budującego dom

O czym trzeba pamiętać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie znaleźć te informacje? Zapraszamy do czytania naszego poradnika. W trakcie budowy domu, sprawą ważną, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie końcowym jest zbrojenie betonu. Prawidłowo zrobione, stanowi zapewnienie dłuższej żywotności naszego domu.
Salon, fototapeta miasto nocą
Admin: www.twojagaleria.eu
Zaczerpnięte z: www.twojagaleria.eu

Fototapety w salonie

Salon jest centralnym, szczególnym miejscem w naszym domu. Jest to miejsce, w którym z miłą chęcią przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy odpoczywamy po męczącym dniu pracy. Wystrój pokoju dziennego bardzo często uwarunkowany jest panującą popularnością w aranżacji wnętrz, która odnosi się nie tylko mebli, ale także akcesoriów takich jak np. fototapeta na zamówienie.
Podwieszany sufit firmy Knauf
Admin: Knauf
Zaczerpnięte z: www.knauf.pl

Nowoczesne lampy - żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe

Urządzanie nowego mieszkania to czysta przyjemność. Szczegóły stanowią o charakterze i tworzą klasę. Właściwe oświetlenie jest uwieńczeniem sukcesu. To niełatwe zadanie także dla dekoratorów.
Admin: Franc Gardiner

Dekorujemy wnętrza zgodnie z życzeniem klientów

Wybór idealnego fachowca, biorąc pod lupę szeroko rozumianą dekorację wnętrz, to klucz do sukcesu. Dalszym istotnym punktem jest dobre określenie naszych potrzeb oraz podanie wytycznych, gdy chodzi o gust. Wyczucie estetyki powinno się bowiem pokrywać, ponieważ dekorator razem z nami powinien stanowić jedność. Dokładne rozumienie wzajemnych oczekiwań oraz oferowanie konkretów pomaga nabrać wiatru w plecy, co ma znaczny wpływ na jakość oraz tempo robionych prac.

Projektowanie wnętrz pozwala bardzo dobrze zagospodarować dostępną przestrzeń

Projektowanie wnętrz to czynność bardzo trudna, która wymaga umiejętności technicznych, a więc używania niektórych pojęć i wzorów, jakie przełożą się na bardzo dobre zagospodarowanie przestrzeni, jak też wymaga umiejętności estetycznych. Aktualnie można rozwijać swoje zdolności w tym kierunku, bo funkcjonują szkoły czy też uczelnie wyższe, gdzie istnieje szansa edukować się właśnie w kierunku projektowania i zagospodarowania wnętrz. Natomiast nie posiadając żadnych umiejętności i chcą wykonać wnętrze swojego domu w bardzo solidny sposób, warto poszukać specjalisty, który takie zadanie zrealizuje perfekcyjnie.
gazetnik
Admin: Calvado.pl
Zaczerpnięte z: Calvado.pl

Możliwości umeblowania mieszkania w oryginalny sposób

Wybór stylu, w którym będzie urządzone konkretne mieszkanie, zależne jest nie tylko od domowników, ale także od określonego budżetu na ten cel? Niekoniecznie, gdyż firmy meblowe razem ze sztabem specjalistów, znających się na swoim fachu jak nikt inny, są w stanie zaoferować i tym samym zagwarantować atrakcyjne cenowo propozycje dla każdego klienta. Meble spełniające rozmaite kryteria wyznaczone przez zamawiającego mogą być w krótkim czasie zrealizowane w formie niesamowicie atrakcyjnego cenowo zamówienia.
łazienka
Admin: Bit Boy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych

Osoby w podeszłym wieku albo niepełnosprawne ruchowo często mają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Zdarza się, że jest to dla nich wręcz niemożliwe. Z tego powodu mieszkania takich ludzi najczęściej dostosowuje się do ich potrzeb stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.