W domu i wokół
Kolorowe koce
Admin: s.Oliver
Zaczerpnięte z: s.Oliver

Sklep z artykułami do domu

Aranżując mieszkanie powinno się pamiętać o tym, że nie tylko architektura i atrakcyjne położenie domu budują jego unikalny klimat. Bardzo ważne jest wykończenie wnętrz oraz przedmioty, które się w nich znajdują. Aby atmosfera była jak najbardziej domowa, a przebywanie w domu sprawiało przyjemność, warto zakupić takie przedmioty codziennego użytku, które będą zarazem użyteczne oraz efektowne.
szafki kuchenne
Admin: Christopher Kuttruff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze jest wybrać kuchnie pod zabudowę?

Nieraz spotkaliśmy się z opinią, iż kuchnia jest sercem domu. I bez znaczenia jest to, czy lubimy gotować czy też od gotowania stronimy – wszystkim nam zależy na upragnionej i eleganckiej kuchni. Bo czy poranna kawa nie nie ma lepszego smaku w takiej kuchni?
żarówki led
Admin: US CPSC
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy są dziś oryginalne formy oświetlenia?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas lubi przebywać w pomieszczeniach ogromnie dobrze oświetlonych. W ostatnim czasie na skutek europejskich regulacji także obligatoryjnie byliśmy zmuszeni do zmiany naszych zwyczajów oświetleniowych, które jak wiemy w szeregu przypadków nie sprzyjały środowisku. Niemniej wprawdzie wraz z biegiem czasu sytuacja ta uległa z pewnością znacznej poprawie, czego wyrazem są wielokrotnie stosowane w naszych mieszkaniach wszelkiego rodzaju żarówki energooszczędne.
meble do sypialni
Admin: ABRA
Zaczerpnięte z: ABRA

Sen fundamentem dobrego funkcjonowania każdego z nas!

Nikomu nie musimy mówić o tym, że to, w jaki sposób wysypiamy się na co dzień często w naprawdę ogromnym stopniu wpływa na ogólną kondycję naszego organizmu. Z tego też powodu dosłownie w każdym przypadku powinniśmy troszczyć się o to, aby w czasie snu zapewnić sobie najwyższy poziom wygody i po prostu odpowiednio się wysypiać, bo najmniejsze nawet zaniedbania z tym związane mogą w dłuższej perspektywie przynieść niezbyt przyjemne konsekwencje.
Ostryaka do noży
Admin: theilr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Firma Gerlach – trwałość miarą jakości

dużo osób poszukuje opcji mających ułatwiać codzienne prace kuchenne. Przedsiębiorstwo Gerlach posiada w asortymencie ostrza skracające czas spędzony podczas domowych prac, poprzez produkcję trwałego sprzętu kuchennego.
Zakład stolarski
Admin: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Tradycyjne stolarstwo kontra sieciowe zakłady? Piękne rzemiosło i zawód stary jak świat

Wykonywanie różnorakich przedmiotów z drewna to piękne rzemiosło. Ten zawód funkcjonuje od tysiącleci. Właściwie w chwili, gdy ludzie zaczęli zbierać się w grupy i budowac stałe domostwa, narodził się popyt na meble. Przez następne wieki stolarze byli niezbędni dla ludów, chociaż, co zadziwiające, najczęściej nie byli bogaci.
łazienka widziana z góry
Admin: osseous
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak zaaranżować atrakcyjną łazienkę?

Nie da się ukryć faktu, że zaplecze sanitarne to nadzwyczaj znaczący element każdego domu. Bez niego niełatwo jest nam bowiem egzystować na właściwym poziome. Podtrzymywanie należytego poziomu higieny dodatkowo powinno być naszym niezwykle ważnym obowiązkiem, wobec tego powinno się by został on przez nas zaaranżowany w możliwie w najwyższym stopniu praktyczny sposób. Jak się okazuje, niejednokrotnie na nieszczęście zapominamy o tym, co rodzi niestety niesłychanie nieprzyjemne konsekwencje.
Oświetlenie LED
Admin: Patrick Finnegan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Garść sposobów na właściwe zastosowanie lamp LED w Twoim mieszkaniu

Nietrudno dostrzec, że w ostatnim czasie oświetlenie typu LED robi na świecie bardzo dużą furorę. A więc zastanówmy się z jakich powodów tego typu oświetlenie jest niezmiernie na czasie. Czy to przesada? Nie! Choć popularność to zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiepski wyznacznik, to jednakże fakty są takie, że w bardzo wielu przypadkach oświetlenie ledowe jest niemal wybawieniem.
remont
Admin: Dekoral
Zaczerpnięte z: Dekoral

Pierwszy remont? Lepiej sprawdź opinie o fachowcach.

Przy dzisiejszej sytuacji ekonomicznej coraz mniej decydujemy się na zainwestowanie w zakup nowego domu. Zmartwieni wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować ryzykownych zobowiązań finansowych. Banki również mniej przychylnym okiem patrzą na klientów, którzy chcieliby wziąć długoterminowy kredyt. Nie jest to taki kłopot duży wielki jeśli mamy dach nad głową, inaczej, gdy zamierzamy się usamodzielnić, nie jest to takie proste do wykonania.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Admin: Knauf Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Knauf Sp. z o.o.

Nietuzinkowe ściany w Twoim mieszkaniu

Oryginalne aranżacje wnętrz perfekcyjnie korespondują ze współczesnym stylem. Rozwiązań jest mnóstwo, dlatego efekt zależy od wyobraźni, ale też od poczucia stylu. Ściany to spore wyzwanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.