Świetlne efekty
Ledowe lampki
Admin: Guilhem Vellut
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przy jakim świetle dobrze się pracuje

Dobre oświetlenie to niezwykle istotny element wyposażenia mieszkania. Wybieramy doskonałe oferty żarówek do lamp wiszących. Praca na co dzień przy dobrym oświetleniu daje lepsze efekty. Jakiego rodzaju żarówki są aktualnie polecane przez producentów?
zbliżenie na prostownik
Admin: Darren Kirby
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Grupa Bosh – jakie są jej aktywności grupy

Przedsiębiorstwo Bosh to grupa, która zajmuje się produkcją towarów wielu grup produktowych: samochodowego, technologii przemysłowej, towarów użytkowych, jak również fachowego sprzętu do budynków. Segment motoryzacyjny skupia towary, które stanowią akcesoria oraz elementy samochodowe – jest to część linii produkcyjnej, która to jest najbardziej zaawansowana w firmie. Segment sektora przemysłowego zawiera technikę automatyzacji, czyli optymalizowania technologicznych procesów, jakie na ogół mają miejsce bez ingerencji człowieka. Część produkcji użytkowej oraz wytwarzania sprzętu do budynków obejmuje towary takie jak narzędzia zasilane prądem, technika grzewcza i systemy zabezpieczające.
kozetka
Admin: Wicker Paradise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie kupić ładne kozetki. Ciekawa charakterystyka!

W nowym tysiącleciu wybór dobrych mebli do mieszkania czy biura nie bywa zwyczajowo sprawą prostą. W globalnej dobie dużego pośpiechu ,jak również zwyczajowego zabiegania choćby byle zakupy kozetki, mogą okazać się czymś skomplikowanym, lub bardzo denerwującym. Czy najbezpieczniej zakupić tani, lecz nie w pełni sprawny model tego mebla, czy też znany typ kozetki ? Podjęcie takiego rodzaju decyzji nigdy nie jest zbyt proste. Aby trafnie wybrać mebli trzeba się bowiem istotnie przyłożyć.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Odkrywamy LEDy

Remont u żadnej osoby nie powoduje dobrych emocji, trzeba przemyśleć każdy szczegół, tak by mieszkało się jeszcze wygodniej niż dotychczas. Największe spekulacje powoduje zawsze oświetlenie, ponieważ to ono jest, głównym źródłem energii wieczorową lub zimową porą. Przy szkicowaniu oświetlenia w pokoju warto pomyśleć nad oświetleniem ledowym. Lampa LED to wiązka światła, które jest oparte na diodach elektroluminescyjnych. Są one umieszczone w obudowie umożliwiającej je wprowadzić w obudowie oświetleniowej przeznaczonej dla żarówek.
Świecznik
Admin: MENU
Zaczerpnięte z: MENU

Świeczki udekorują każde mieszkanie.

Wszyscy cenimy kontakt z ładnymi rzeczami. Doświadczamy go na różne sposoby i różnorako definiujemy. Dla pierwszych pięknem będzie pierwotna dzikość natury, dla drugich betonowa dżungla pełna szklanych budynków, jeszcze ktoś inny doceni piękno muzyki filmowej bądź piękno zgrabnego ciała. Ilu ludzi, tyle preferencji. Niezaprzeczalne jednak jest to, że wszyscy lubią żyć pośród tego, co się podoba.
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Admin: BRITOP Lighting
Zaczerpnięte z: BRITOP Lighting

Technologia LED

Ostatnimi czasy rosnącą popularnością cieszy się nowoczesna technologia oświetlenia LED, która powiązana jest z wykorzystaniem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED zastosowane w zastępstwie świetlówek CCFL powodują wiele wymiernych korzyści.
żarówki led
Admin: US CPSC
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy są dziś oryginalne formy oświetlenia?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas lubi przebywać w pomieszczeniach niesłychanie dobrze oświetlonych. W ostatnim czasie na skutek europejskich regulacji zarówno koniecznie byliśmy zmuszeni do zmiany naszych zwyczajów oświetleniowych, które jak wiemy wielokrotnie nie sprzyjały środowisku. Niemniej jednak wraz z biegiem czasu sytuacja ta uległa bez wątpliwości znacznej poprawie, czego wyrazem są w wielu przypadkach stosowane w naszych mieszkaniach wszelkiego rodzaju żarówki energooszczędne.
Admin: Southernpixel

Aranżowanie domu na jesień

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku. Liście na drzewach przybierają wówczas złocisto brązowe, ciepłe barwy. Od zawsze to właśnie kolory tej pory roku były inspiracją dla wielu malarzy. Na dzień dzisiejszy stanowią one inspirację dla osób zajmujących się dekorowaniem wnętrz. Ciepłe kolory przynoszą ukojenie duszy, są uspokajające i pomagają się odprężyć.
Admin: D Arcy Norman

Umeblowanie do stylowych wnętrz

Styl nowoczesny na dobre zagościł już w wielu miejscach. Lubiany jest nie tylko przez posiadaczy biur i innych tego typu obiektów, ale też przez właścicieli domów i mieszkań prywatnych. Podstawowym wyznacznikiem stylu nowoczesnego jest minimalizm w doborze części wystroju, który umożliwia zaoszczędzenie przestrzeni.
lampa
Admin: calvado.pl
Zaczerpnięte z: calvado.pl

Oświetlenie w mieszkaniu - zakup najlepsze

Wiele osób nie docenia funkcji, jaką odgrywa odpowiednie światło w pomieszczeniach. To w dużej mierze od tego uzależnione jest samopoczucie domowników, a także efektywność wykonywanych przez nich czynności. Właściwie mocne oświetlenie doceniane jest na przykład w nielicznych zawodach, zwłaszcza w tych, gdzie manipuluje się niezwykle małymi częściami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.