Nie akceptujesz zwyczajnego ślubu kościelnego? Oto coś dla Ciebie!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo głośne imprezy weselne, były zwyczajowe zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej odległych zakątków naszego kraju, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, których nie widziano długie lata nagle zjawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to słowa: „ale żeście się zmienili”. Jak najbardziej, wszystko to jest ci znane, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Nie odpowiadasz, bo co prawda chcesz mieć ślub kościelny, lecz nie taki, jak miały twoje koleżanki.
Marzysz
śluby i wesela za granicą
Admin: porsche_chen2009
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
o wspaniałej ceremonii, na której nie będzie disco polo, bez nieznanej rodziny, której nigdyw życiu nie widziałaś na oczy, nie chcesz tych wszystkich zabaw, które kojarzą ci się jak najgorzej. Nie chcesz tradycyjnego wesela, gdyż boisz się, iż będzie to wszystko prezentować się niczym w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Obawiasz się, iż będą jakieś bijatyki, będą miały miejsce nieporozumienia, że procenty uderzą do głowy i zaczną się dziać niespodziewane rzeczy. Z innej strony myślisz, przecież to mój dzień, moje szczęście, czy powinnam się nim dzielić z całą, nawet nieznaną częścią rodziny.

Czy ta publikacja była według Ciebie absorbująca? Jeśli tak, to notabene więcej zobaczysz tu, który też przedstawia omawianą tematykę.

To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przybędą i wyjdą.

Zgodnie z tym postanowieniem zaczynasz poszukiwania czegoś całkowicie innego, dumasz, jakby to w ogóle nie robić wesela, w zamian za toodnaleźć jakąś kapliczkę na końcu świata… Zaraz, zaraz, słyszałaś o tym, czytałaś parę miesięcy temu, że można wziąć slub wypożyczalnia ślubna kościelny za granicą kraju. Zafascynowana tą myślą siadasz do komputera i analizujesz informacji, jak to wygląda i czy w ogóle jest taka możliwość?


Pozostałe artykuły

Organizacja uroczystości ślubnej nigdy nie jest łatwa!

samochód do ślubu
Admin: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przygotowania do ślubu oraz zabawy weselnej są niesamowicie żmudne, mocno stresujące, a jeszcze oprócz tego zabierają dużo kasy. Jednak trudno się skarżyć - w końcu często takie przygotowania są tak jakby perfekcyjnym sprawdzianem przedmałżeńskim.


Już po chwili zauważasz rezultaty, odnajdujesz firmy, które organizują te weselne podróże, do większości krajów na świecie. A cennik, to tak naprawdę zależy czy chcesz mieć ślub na terenie Europy czy może w jakimś egzotycznym państwie to wartość się różni. Kontaktujesz się z jedną z firm , ażeby uzyskać więcej informacji na ten temat i uzyskać przybliżoną wycenę. Informacje, które dostajesz są zdecydowanie zadowalające, na sto procent bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a dodatkowo zostaną ci oszczędności na podróż poślubną!

Teraz jedynie przygotuj najbliższą rodzinę na podróż za granicę, zdecydowanie się ucieszą z twojego szczęścia. Na pewno także będą szczęśliwi, że lecą razem z wami!
19-07-11 07:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.