Pierwsza randka - porady na jaki temat rozmawiać, co na siebie założyć i gdzie się spotkać

Czy na myśl o pierwszej randce czujesz tremę i zdenerwowanie? Masz szansę prosto przemóc stres i niepewność planując wcześniej najbardziej ważne części randki, ostatecznie najtrudniejszy krok - czyli zaproszenie na randkę jest już za Tobą. Bez przeszkód dzięki kilku praktycznym pomysłom miło spędzisz czas.
Gdzie umówić się na pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner żyrandole (zobacz by porównać) partnerka potwierdzą datę randki zastanów się na miejscem do którego moglibyście pójść. Najważniejsze jest to byście nie czuli się dodatkowo skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. restauracje, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami bardziej wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub do wesołego miasteczka. Unikajcie głośnych i nadmiernie zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Admin: kevindooley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/
Jeśli boisz się, że zabraknie Wam tematów albo randka może okazać się niezbyt ciekawa wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić żyrandole (więcej informacji) po prostu w dobrej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

Pozostałe artykuły

Rękodzieło w cenie, czyli przepiśniki.

skrzynki na listy
Admin: Blomus
Zaczerpnięte z: http://www.smakprostoty.pl
W okresie tak dostępnego internetu i ogólnej komputeryzacji, zaniechały się już zwyczaje pisania korespondencji i tworzenia notek w kalendarzach i notesach. Zadziwia więc fakt, iż sklepy, które oferują wyżej wymienione przedmioty nadal działają, a co więcej błyskawicznie się rozwijają. Na kuli ziemskiej spotkać więc można miłośników tej starej wydawać by się mogło techniki komunikacji.


Co na siebie założyć na randkę?

Postaw na dobre samopoczucie i styl ale nie staraj się na siłę zmienić swojego stylu. Twój strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym będziecie spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się wygodnie, idąc do restauracji zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że czysty i odpowiednio dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Admin: Frerieke
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/
Co mówić na pierwszej randka?

Często Twój partner lub partnerka także się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Co najważniejsze - staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i razem spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Na pewno rozmyślasz o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które są wspólne dla Was obojga i które nie zestresują drugiej osoby. Postaw na szczerość i mały flirt.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do kolejnych spotkań i randek, warto więc przemóc stres i nastawić się na świetną zabawę.
19-09-26 11:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.