Z jakich przyczyn gra na playstation GTA odniosła tak wielki sukces?

Bardzo często sytuacja jest taka, że nawet osoby, które w zupełności nie interesują się gierkami komputerowymi - czy konsolowymi, po prostu przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można powiedzieć, że GTA jest najwspanialszą gierką jaka została wydana w ostatnich latach. Naturalnie pewnie masa graczy całkowicie nie zgodzi się z tym.
GTA 5
Admin: Glen Bowman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jednakże to zapewne oczywiste, że wszyscy mamy trochę inne gusta. No cóż, z jakiej przyczyny w takim razie, gdy została wydana na rynku gta 5 (nowości ze świata gta 5 w serwisie niezmiernie wielu ludzi niemalże nie było w stanie rozmawiać na inne tematy? Można powiedzieć, że twórcy GTA odpowiednio potrafią połączyć rewelacyjną fabułę z relatywną łatwością. Zatem nawet dzieci bez większego kłopotu radzą sobie z obsługą tej niezwykłej gierki. Trzeba również wspomnieć, że ogólnie możliwość bycia silnym gangsterem, który szybko jeździ po słynnych miastach jest niemal czymś na wagę złota.

W ogromnym błędzie są tacy gracze, którzy myślą, że GTA cechuje daleko idący schematyzm. Naturalnie być może nawet na pierwszy rzut oka istotnie możemy pomyśleć, iż GTA jest w sumie jednym wielkim schematem. Jednak mnogość najróżniejszych misji powoduje, że z całą pewnością nie należy w taki sposób rozumować. Miejmy nadzieję, iż za jakiś czas znowu twórcy GTA dadzą miłośnikom kolejną część gierki... Zapewne nieco poczekamy, lecz z całą pewnością następna część będzie jeszcze lepsza, niż poprzedniczki. No co, powinniśmy zawsze rozumować optymistycznie.


Pozostałe artykuły

Konsole do gier - doskonały patent na zabicie czasu

pro evolution soccer z kotem
Admin: Sarah Joy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Bardzo często skarżymy się na ciągłą nudę. Zapewne poczucie nudy, co pewien czas, wcale nie jest takie kiepskie. Przecież można śmiało powiedzieć, że jakaś tam nuda jest w porządku. Oczywiście to uczucie mogą w szczególności bardzo docenić tacy ludzie, którzy wytrwale pracują, zatem generalnie raczej narzekają na brak czasu. Jednak oczywiście zbyt długie poczucie znużenia nigdy nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co moglibyśmy robić, aby najzwyczajniej w świecie w żadnym razie nie uskarżać się na denerwującą nudę.

scena z gta v
Admin: Videogame Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Należy również napisać, że tak naprawdę Playstation to najbardziej wskazane rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą grać w GTA! Fakty są takie, iż zwłaszcza playstation network to niesamowita funkcja, dzięki której wreszcie możemy grywać z innymi (szczegóły nt playstation network w Naturalnie Playstation to nierzadko spory koszt - zatem nie powinno jakoś dziwić, że w naszym kraju jest sprzedawanych sporo mniej sprzętów oraz gier, aniżeli w USA czy Wielkiej Brytanii. Rada dla osób, które pomimo kłopotów z kasą nie chcą zrezygnować z Playstation? Warto porozglądać się po serwisach aukcyjnych.
20-02-09 12:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.