Eko moda

W ostatnim czasie zmienia się na lepsze nasz stosunek do przyrody i ekologii. W internecie bardzo dużo jest informacji na ten temat. W telewizji porusza się tematy takie jak: „efekt cieplarniany”, ograniczanie emisji trujących gazów. Próbuje się temu zaradzić przez rozmaite działania samorządowe, ogólnopolskie czy nawet ogólnoeuropejskie.

Firma sprzątająca
Admin: Sonny Abesamis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dużą odmianę przeszliśmy latem 2013 r. Wtedy to weszła w życie nowa tzw. „ustawa śmieciowa”. Został wprowadzony obowiązkowe sortowanie śmieci. Od tego czasu potrzebne są nam w kuchni minimum dwu worków na śmieci. Jeden na śmieci tak zwane mokre, drugiego na odpadki, które da się odzyskać.

Obecnie często spotykamy ludzi, którzy całkiem świadomie rezygnują ze środków typu: na korzyść opartych na surowcach pochodzenia naturalnego środków ulegających biodegradacji. Wytwórcy szybko zauważyli modę do dbania o naturę i przystosowali się wytwarzając biodegradowalną chemia gospodarcza, która jest przyjazna środowisku naturalnemu, jednocześnie równie skuteczna jak zwyczajne środki czystości. Na rynku możemy nabyć całe linie środków, do prania, preparatów do mycia szyb i luster, odtłuszczacze, sanitariaty (w tym nawet preparaty do WC).

W sklepach możemy dostać również sprawdzone ścierki zrobione z tzw. mikrofibry, które ograniczają a wręcz wyeliminowują stosowanie jakichkolwiek chemicznych detergentów. Takie ściereczki świetnie sprawdzą się w mieszkaniach alergików czy niemowląt bowiem do mycia można używać wyłącznie czystej wody. Nadają się do czyszczenia wszelkiego rodzaju delikatnych nawierzchni: drewna, ceramiki, szklanych czy metalowych. Nie tworzą one smug ani zacieków. Nowoczesna pani domu jak widać, umie pogodzić potrzebę czystości i dążenie do eko rozwiązań.


Pozostałe artykuły

Dlaczego należy doceniać bardzo duże znaczenie oświetlenia ledowego!

Nowe wyciągi kuchenne firmy Miele
Admin: Miele Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Miele Sp. z o.o.
XXI wiek jest wspaniały - to znaczy XXI oraz końcówka XX-wieku. Przede wszystkim dlatego, że mamy nareszcie wiele możliwości. Np. mamy możliwość wejść do jakiegoś sklepu, a w konsekwencji wybrać oświetlenie ledowe.
19-07-27 07:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.