Po czym najwygodniej będzie chodzić w domu czyli krótki przegląd najbardziej popularnych materiałów używanych na podłogi.

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia mieszkań są podłogi. Kupując mieszkanie czy stawiając dom najczęściej są betonowe wylewki, które następnie trzeba w jakiś sposób zagospodarować. Możliwości jeśli chodzi o podłogi są całkiem spore, bo wybór ich w sprzedaży jest naprawdę ogromny.

W praktyce wszystko zależeć będzie od rodzaju pomieszczenia, oczekiwań właściciela i jego finansowych możliwości. W kuchniach, łazienkach i przedpokojach najlepiej będą się sprawdzać najróżniejsze płytki podłogowe. Ich ogromnym plusem jest duża odporność na wilgoć, przez to doskonale sprawdzają się w tych właśnie pomieszczeniach. Płytki dostępne są w dużej ilości wzorów, kolorów i wielkości, więc nie powinno być raczej większych problemów z ich wybraniem - jeśli problemy się pojawią to raczej w drugą stronę, to znaczy wybór będzie za duży.

Zamieszczony się w podobnym portalu wpis niewątpliwie także Cię zaintryguje - to ważny tekst traktujący o prezentowanej kwestii.

Jeżeli chodzi o wady płytek, to posiadają jedną, która je w zasadzie wykluczyła z innych pomieszczeń. A mianowicie są dość zimne, więc nie za bardzo nadają się do salonów czy pokojów, choć niektórzy i tam je jednak kładą.

drewniana podłoga
Admin: Mitch Altman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tam, gdzie nie będzie się kładło płytek trzeba wybrać coś innego, i przeważnie wybór pada na coś drewnianego. Tu do wyboru również jest całkiem sporo możliwości, od najtańszych paneli do bardzo drogich desek z tropikalnych gatunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się wśród klientów klasyczne podłogi drewniane producent. Są one bardzo eleganckie i praktyczne, stosunkowo łatwo się je układa, także ich ceny są na bardzo akceptowalnym poziomie.


Pozostałe artykuły

Rodzaj a wykorzystanie fototapety

Admin: „StudioZ Projektowanie i Aranżac
Ozdoby na ściany nie są modne? Dzisiaj coraz więcej osób wykonuje miks stylów i dołącza fototapety do elementów dekoracyjnych swoich apartamentów. Dzieci najczęściej próbują namówić rodziców, ażeby – pomijając inne elementy takie jak zabawki, pluszaki lub barwne meble – zafundowali im naklejki na szyby.

Podłogi drewniane wytwarzane są z wielu odmian drewna np. przez przedsiębiorstwo Parkiety Prycznicz, bardzo często wybierana jest na nie deska jesionowa, lecz można również spotkać dąb, buk czy klon.

Jeśli interesuje Cię ten wpis, to bez wahania kliknij tutaj oraz zobacz oprócz tego inny tak samo pasjonujący news podłoga dębowa wrocław.

Również z naturalnego drzewa, ale w innej postaci, oferowane są klasyczne, znane od dawna parkiety. Obecnie są trochę mniej popularne, lecz nadal mają stałe grono swoich zwolenników, chwalących taką podłogę za wyjątkowy wygląd.
19-01-05 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.