Stylów literackich jest dużo

Rodzajów książek jest na pewno sporo, są biografie, autobiografie, kulinarne, religijne, fantastyczne. To na czytanie których się zdecydujemy zależy tylko i wyłącznie od nas, od tego co kochamy, przy czym się nie zmęczymy. Lecz należy wspomnieć, iż nie można niczego zakładać z góry i właściwie aby było, abyśmy przynajmniej od czasu do czasu sięgali po nieznany rodzaj, niż do tej pory wybieraliśmy, gdyż kto wie, może nas on bardzo zaintryguje?
Czasem tytuł jest istotny
dziewczyny podczas czytania
Admin: CollegeDegrees360
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Czasem dzieje się tak, iż zaglądamy do księgarnia, albo do biblioteki i nie zbyt wiemy na jaką książkę należy się zadecydować. Wtenczas niejednokrotnie staje się tak, że zaciekawiła nas okładka, albo przyciągnął nas tytuł, ponieważ kiedy widzimy na grzbiecie książki napis Debbie Ford Jak wykorzystać ciemną stronę, to samoistnie zaczynamy się zastanawiać o jaką to ciemną stronę może iść oraz czy my ją również mamy? Lub widzimy na przykład książkę Walter Isaacson Steve Jobs, wiemy kim był ten mężczyzna, jak sporo wykonał w dziedzinie telefonów i komputerów oraz decydujemy, że przeczytamy książkę o nim, że pragniemy się dowiedzieć czegoś więcej o tym odkrywcy, a być może też natchnie nas do swojego biznesu? Zobacz te książki: Steve Jobs

Pozostałe artykuły

Czasami starczy intensywna nauka

książki
Admin: AnnieAnniePancake
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Czasami gdy rozpoczynamy naszą naukę, albo jeśli wprowadzamy coś innego do swojego życia, to popadamy ze skrajności w skrajność. Przy jednych rzeczach wydaje nam się, że jeżeli nie spędzimy przy nich mnóstwa godzin, to niczego się nie nauczymy, a inne sprawy wprowadzamy w własne życie, nawet nie zastanawiając się czy właściwie zrobimy, czy czasem nie popełniamy jakiegoś błędu, który może zaważyć na naszych wynikach.


Możemy się uczyć, albo relaksować
okulary i książka
Zaczerpnięte z: flickr.com
Jeśli lubimy ciągle uczyć się czegoś nieznanego, by potem tą informacją zaskakiwać swoich gości to na pewno warto się zaopatrzyć w książkę Kevin Zraly Wino- kurs wiedzy (zestaw), dowiemy się, jakie wina serwować do jakich dań, jak smakować wino, tak aby posiadać świadomość, że jest ono bez wątpienia tym najcudowniejszym na jakie w ogóle możemy się zadecydować. A jeżeli po prostu marzy nam się relaks przy dobrej książce oraz szklaneczce kawy, to należy wysłuchać rady kolejnych i sięgnąć po Suzanne Collins Trylogia.

Zazwyczaj o sprawach, które nam mogą się spodobać dowiedzieliśmy się na bazie opinii. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, ponieważ zapraszam do lektury (https://klubtanca.pl/rock-and-roll-taniec/) pokrewnego tekstu.

Igrzyska śmierci, bez wątpienia nie pożałujemy. Więcej tu: Kevin Zraly

Nowych rzeczy możemy się dowiedzieć wszędzie Jak dostrzegamy interesujących danych mamy możliwość się wywiedzieć tak naprawdę z każdej książki, wystarczy tylko, iż się na nią otworzymy i nie będziemy się do niej uprzedzać wyłącznie dlatego, iż akurat do tej pory nie przemawialiśmy za tym rodzajem. Kto wie, być może ta książka to przemieni.
19-11-25 07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.