Co kupić dla szefa, a co naszym bliskim?

Admin: desi.italy
Wybieranie prezentów dla naszej rodziny i znajomych z różnych okazji to wbrew pozorom niełatwa sztuka, którą nie wszyscy opanowaliśmy do perfekcji. O tym, jak niefortunne mogą być podarunki, przekonujemy się osobiście w momencie, kiedy otrzymujemy prezent na urodziny, Święta Bożego Narodzenia, czy z innej okazji. Nasze szafy stają się bogatsze o nowe zestawy skarpet, majtek czy szalików, których za nic w świecie nie założymy, a półki o poradniki czy biografie, których nigdy nie przeczytamy. Nie łudźmy się więc, my na pewno też dajemy innym upominki, które nie tylko nie sprawią im radości, ale będą im zupełnie nieprzydatne. Bez względu więc na to, czy ma to być prezent dla szefa, dla koleżanki czy kogoś z rodziny, warto chwilę pomyśleć przed zakupem, żeby później nie zobaczyć zaskoczonej miny obdarowanej osoby. Pójdzie nam gładko, jeśli dowiemy się uprzednio czegoś na temat upodobań osoby, którą chcemy obdarować.

Melomanowi możemy więc kupić płytę z rodzajem muzyki, którą lubi, dla fana sportu wybierzmy T-shirt w barwach ulubionego klubu, a pasjonatowi przyrody kupimy album z fotografiami rzadkich ptaków. Nie zawsze to się udaje. Są osoby, które zawsze kupują podobny zestaw dla każdego, na przykład butelkę whiskey dla mężczyzny, a płyn do kąpieli dla kobiety, ale tego rodzaju podarunki mogą również nie spotkać się z aprobatą obdarowanych, gdy okaże się, że nasz mężczyzna jest wieloletnim abstynentem, a kobieta preferuje zupełnie inne zapachy i marki perfum. Wybierając upominki dla osób, których upodobań dobrze nie znamy, musimy więc zachować szczególną ostrożność i decydować się na rzeczy bardziej klasyczne.

Pozostałe artykuły

Co podarować swojej wybrance w rocznicę znajomości?

opakowanie świątecznego prezentu
Admin: Pete
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Mężczyźni bardzo często mają duże kłopoty z tym by tak naprawdę pamiętać rocznicę własnego związku. Szczególnie, że w końcu to żaden ślub, zatem nie posiadamy żadnego papieru, na którym widnieje jakaś data. Jednak i tak to akurat kiepska wymówka - nigdy nie można zapomnieć o własnej rocznicy. Nasza dziewczyna zapewne będzie wielce niepocieszona. Można śmiało powiedzieć, że choć bardzo często nie mamy większego pojęcie co ciekawego podarować swojej dziewczynie, na całe szczęście nie powinniśmy sądzić, iż to coś wielce ciężkiego. Choć jeżeli to pierwsza taka rocznica, tak naprawdę nieco idzie zrozumieć wątpliwości dużej liczby facetów.


Teraz nasze zadanie jest o tyle prostsze, że działa mnóstwo sklepów specjalizujących się wyłącznie w sprzedaży prezentów. Możemy więc kupić w takim sklepie jakiś drobiazg czy bibelot, który co prawda niczemu nie służy, ale będzie interesująco wyglądał na komodzie, czy jakiś zabawny przedmiot, który przynajmniej wzbudzi wesołość w momencie otwierania prezentu. Starajmy się jednak wyczuć poczucie humoru osoby, którą chcemy obdarować, bo nie ma nic gorszego niż posądzenie o głupotę czy nawet wulgarność. Kupujmy też prezenty dobre gatunkowo, bo lepiej dać dobrej jakości drobiazg niż wielkie nic, które spowoduje tylko zakłopotanie u obdarowywanego.
Admin: B.S.
20-02-19 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.