Planowanie ślubu i wesela – Jak przebrnąć?

Dzień ślubu należy do jednych z najważniejszych dni w naszym życiu. Tego dnia, człowiek, wraz z ukochaną osobą, formalnie zakłada rodzinę, co jest, dla niego, początkiem nowego życia. Zanim jednak to nastąpi, trzeba przebrnąć przez planowanie i organizację ślubu oraz wesela.
O ile w przypadku ślubu czekają nas raczej proste przygotowania, o tyle zaplanowanie wesela wymaga dużo więcej czasu.
Pierwszym etapem przygotowań jest rezerwacja terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego, kościele oraz lokalu,do którego zamierzamy zaprosić gości po ceremonii. Ponieważ renomowane lokale cieszą się dużym „wzięciem”, rezerwacji terminu należy dokonać z sporym wyprzedzeniem, czasami 1-2 lata przed ślubem.

Gdy termin zostanie ustalony, koniecznie musimy wybrać zaproszenia ślubne, za pośrednictwem których poinformujemy gości o terminie i miejscu ślubu i wesela.

Czy nie uważasz, że informacje na opisywany temat możesz odnaleźć też na innym portalu? Oczywiście, że tak - kliknij tutaj, a przeczytasz tam sensowny serwis www (http://kodak.wroclaw.pl/fotomagnesy-ze-zdjeciem).

Na rynku działa bardzo dużo firm oferujących druk zaproszeń ślubnych, więc wybór jest duży.
Twoja Galeria - fototapety
Zaczerpnięte z: Twoja Galeria
Bardzo ważną kwestią jest wybór i kupno obrączek. Jako, że obrączki, z reguły projektowane są na zamówienie, o ich zakupie trzeba pomyśleć odpowiednio wcześnie. Tak jak w przypadku zaproszeń, również w przypadku obrączek ślubnych mamy bardzo szeroki wachlarz wzorów do wyboru. To, na który model się zdecydujemy zależy tylko od naszych upodobań oraz zasobności portfela (Źródło: LINK).


Pozostałe artykuły

Ciekawe suknie ślubne

Ślub, toast
Admin: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Własny ślub to moment bardzo kluczowy w życiu, do którego trzeba się przedtem fenomenalnie przygotować. Wybranie odpowiedniej sukni ślubnej nie bywa zwyczajowo kwestią prostą.

Aby oczarować wszystkich gości trzeba pomyśleć o zakupie stosownej sukni dla panny młodej. obecnie jeśli chodzi o suknie ślubne, można przeżyć prawdziwy szok, ponieważ w większości salonów wybór jest bardzo duży. Najpopularniejsze sklepy mogą sprowadzić nawet kroje z innych państw, dzięki czemu panna młoda będzie wyglądała naprawdę wyjątkowo.

Ważną kwestią jest oprawa muzyczna ślubu. Warto zainteresować się tym tematem i wybrać najbardziej odpowiadającą nam usługę. By goście świetnie bawili się w trakcie imprezy warto zatrudnić profesjonalnego DJ lub zespół muzyczny.
20-09-12 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.