Nauka poprzez zabawę

Każdy nowy rodzic powinien zastanowić się nad tym, jak właściwie wychować potomka. To przecież niezwykle odpowiedzialne zadanie – w czasie wielu lat edukacji formuje się niepowtarzalnego człowieka. To oczywiste, że czasami zwyczajnie nie ma chęci i prościej dać zabawki i udostępnić berbeciowi tv, ale takie chwile nie powinny zdarzać się regularnie.

Opracowaliśmy tekst o pokrewnej tematyce. Umieściliśmy go na kolejnej witrynie. Wejdź więc w podany link i dowiedz się szczegółów (http://www.strojemikolaja.pl/brody-mikolaja/cat_23.php) z tym związanych.

Trzeba z całą mocą powiedzieć, że oglądanie tv nie tylko nie uruchamia umysłu dzieciaka, ale także jest odpowiedzialne za ogłupianie!


meble   zabawki
Admin: FM Gawin
Zaczerpnięte z: FM Gawin
Powinieneś swojemu dzieciakowi podarować atrakcyjne zabawki edukacyjne (zobacz zabawki manualne od Czym się takie rzeczy cechują? Generalnie tym, że potrafią prawidłowo zjednoczyć zabawę z rozwojem umysłu. Nie kupuj maluchowi kretyńskich figurek robotów ze spluwami. Podaruj mu raczej trochę paczek prostych klocków, z których maluszek będzie mógł stworzyć co tylko zaplanuje. Zabawa z klockami silnie pobudza mózg - potężnie ćwiczy regiony umysłu, które odpowiadają za pracę wyobraźni oraz zdolności manualne. Sporo badań naukowych stwierdziło, że dorośli ludzie, którzy niegdyś cieszyli się klockami, legitymują się dużo wyższą inteligencją i wyobraźnią od tych dorosłych, którym źli rodzice włączali głupawe bajki w telewizji.

Pozostałe artykuły

Gdy rodzina się powiększa...

Admin: Dusky Moon
Narodziny dziecka to z pewnością jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej osoby. To czas wręcz przesycony magią. Tak naprawdę od początku określamy w swoim życiu priorytety, budujemy na nowo ścisłe relacje z rodziną. Jest to również czas niełatwy dla świeżo upieczonych rodziców. I to nieważne czy to ich pierwsze dziecko czy może kolejne. By bez przeszkód cieszyć się tymi chwilami warto przed narodzinami malucha przygotować mieszkanie, a w szczególności pokój dla malucha.


Należy zauważyć, że najkorzystniej dzieciakowi ograniczyć zupełnie dostęp do odbiornika. Ciągle wpatrywanie się w ekran odbiornika jest szkodliwe dla intelektu. Zupełnie inaczej jest w wypadku komputera – warto, aby dzieciak spędził trochę czasu przed komputerem, ale rzecz jasna przy twojej pomocy. W dzisiejszych czasach zdolność używania peceta i znajomość sieci są kluczowe.

Opracowane przez nas treści zaintrygowały Cię tak mocno, że czujesz ochotę na kolejne. Zapraszamy więc do świeżej strony - po prostu kliknij odsyłacz (http://www.bylola.pl/pl/c/SUKIENKI-Z-ODSLONIETYMI-RAMIONAMI-HISZPANKI-PLUS-SIZE/133).

Wiedz również, że gry wideo nie są wcale takie złe, jak to starają się mówić nam rzekomi fachowcy, a w rzeczywistości ignoranci. Naturzenie miej baczenie na berbecia, by nie grał w pozycje, które są tylko dla dorosłych. Własnoręcznie wybierz dla latorośi atrakcyjną i rozwijającą grę. Gra na komputer może posiadać podobny dobroczynny wpływ na umysł malucha, co tradycyjne zabawki edukacyjne (sprawdź gry edukacyjne od
19-12-02 07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.