Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja niedużego mieszkania jest nieprostym wyzwaniem. Używając nieskomplikowane sztuczki, można w dostatecznie przystępny sposób optycznie przekształcić proporcje pomieszczeń. Pośród sprawdzonych metod największym powodzeniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jasnych i czarnych odcieni lub zastosowanie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie błyszczące.
salon
Admin: Home&Home
Zaczerpnięte z: Home&Home
Kolejnym sposobem jest użycie dopasowanej fototapety na zamówienie powiększającej wnętrze, która spowoduje wrażenie głębi.

Modyfikacja proporcji lokalu za pomocą dobrze dopasowanych kolorów jest jedną z najbardziej znanych metod. Dzięki niej możemy na pozór powiększyć, obniżyć lub wydłużyć pokój. Zaś za pomocą luster instalowanych na całej powierzchni ściany nadajemy przestrzeni i głębi lokalom.

Panoramiczna fototapeta w dobrej cenie to następna możliwość dla szukających sposobu na zwiększenie mieszkania. Takie wielkoformatowe grafiki można zastosować we wszystkich wnętrzach, też w kuchni, toalecie, również na szafach na ubrania i drzwiach. Znakomicie będą także upiększać wąskie wnęki oraz fragmenty ścian.

Pozostałe artykuły

Fototapety w kuchni

Kuchnia Londyn
Admin: FM Gawin
Współczesna kuchnia to nie tylko miejsce ,w którym gotujemy i spożywamy potrawy, ale też, spotkań i rozmów. Należy zadbać, aby to wyjątkowe miejsce było nie tylko praktycznie przygotowane, ale także aby wykorzystane dekoracje i dodatki nadawały niezwykłego charakteru kuchennemu wnętrzu. Taki wynik można uzyskać używając fototapety kuchenne.


Wśród najpopularniejszych wzorów, doskonale tworzących wrażenie głębi, górują widoki panoramicznych miast, odcieni, schodów czy wąskich uliczek. Także motywy przyrodnicze, takie jak łąki, alejki parkowe czy morskie widoki, stanowią rewelacyjną dekorację sypialni lub salonu. Pogodny akcent, w postaci kwiecistej łąki, nie tylko rozpogodzi domowe wnętrze, ale też sprawi, że będzie optycznie wydawać się większe.
20-02-19 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.