Zrób sobie aromaterapię we własnym domu

Na dobrą atmosferę w mieszkaniu składa się ogromna ilość czynników. Przede wszystkim budujemy klimat poprzez wyposażenie wnętrz. Właściwie dopasowane meble i różnego rodzaju ozdoby to jednak nie wszystko w tym temacie. Nie zapominajmy, że ogromne znaczenie mają również barwy. Przed tym, jak zaczniemy aranżować nasze mieszkanie, warto zapoznać się z mową kolorów. Każda barwa ma inny charakter. Niekiedy za pomocą przeróżnych odcieni jesteśmy w stanie wizualnie zmieniać rozmiar wnętrza.


Ale to nie wszystko. Zazwyczaj zapominamy o niezmiernie istotnym czynniku, który wyjątkowo wpływa na nasz nastrój. Jest to właściwy zapach. Powinniśmy się postarać, aby w naszym mieszkaniu panował miły aromat - .

świece
Admin: Mr. T in DC
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Człowiek zakochał się we wspaniałych zapachach wieki temu. Jeszcze w starożytności używano rozmaite kadzidła, które wykorzystywało się również w czasie religijnych obrzędów. Ten ostry zapach potrafił wprowadzić wiernych w niezwykły nastrój - . Z biegiem czasu człowiek nauczył się wyciągać esencje zapachowe ze wszystkich roślin. Opracowano także specjalne sposoby, które pozwoliły przechowywać te cudowne zapachy i trzymać je w szklanych buteleczkach. Jeszcze dzisiaj oryginalne perfumy to ekskluzywny podarek.

W kulturze Wschodu kadzidła to bardzo istotny element medytacji. Tam terapia zapachami stosowana jest od tysięcy lat.

Masz apetyt na kolejną publikację na omawiany tutaj wątek? Jeśli tak, to ochoczo kliknij tutaj – to wiarygodna oferta (https://www.reklamywiktor.pl/oferta/ulotki-plakaty-wizytowki.html)!

Leczenie aromatami co raz częściej stosuje się także u nas. Bez wątpienia nie będziemy mieć jakiegokolwiek kłopotu z kupieniem specjalnych świeczek aromatycznych. Płyny do kąpieli również możemy dostać w różnych przyjemnych zapachach, a więc możemy sobie pozwolić na aromatyczne kąpiele. Możemy podwoić doznania, rozmieszczając po całej łazience Świeczniki do salonu yankee candle - Ich cudowny aromat zapewni nam wyjątkowy relaks.

Wspaniały zapach może również panować w naszych torebkach lub szafach. Czasami ubrania wyciągane ze starych szafek nie pachną zbyt miło. Możemy to odmienić, stosując saszetki zapachowe. Esencje zapachowe, które się z nich wydobywają, sprawią, że nasza odzież będzie zawsze świeża i pachnąca.
20-08-12 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.